×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Sestdien skanēs piektā Ielu mūzikas diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ielu mūzikas dienā uzstāsies arī deju grupa "Dzirnas".

Jau šo piektdien, 15. augustā Rīgas svētku ietvaros, piekto reizi skanēs Ielu mūzikas diena, kuras laikā galvaspilsētas ielas kļūs par vienu no lielākajām skatuvēm Latvijā, vēsta rīkotāji.

Ielu mūzikas diena pulcēs vairāk nekā 30 grupas un mūzikas entuziastus, kuri iepriecinās ar ritmiem, melodijām un deju uzvedumiem, astoņās koncertu vietās septiņu stundu garumā būs iespēja dzirdēt visdažādāko žanru mūziku: džezu, popu, roku, indie roku, klasisko mūziku, latino un citus mūzikas stilus.

Ielu Mūzikas diena savā piektajā jubilejā pulcēs gan māksliniekus, kuri jau guvuši starptautisku atzinību, gan mūziķus, kuri ir sava slavas gājiena sākumā. Uzstāšanās notiks Bastejkalnā pie Rūdolfa Blaumaņa pieminekļa, Kaļķu ielā, Vaļņu ielā, Audēju ielā, Smilšu ielā pie Pulvertorņa, Zviedru vārtos, Kalēju ielā, kā arī “Konventa Sētā”.

Katrs no priekšnesumiem būs īpašs, ļaujot gan baudīt mūziku, gan iesaistot skatītājus deju virpulī. Ar dažādiem ritmiem priecēs “Samba de Riga” – vienīgā perkusiju grupa Latvijā, kas izpilda afro-brazīliešu ritmus, tādus kā Samba, Samba-Reggae, Maracatu, Samba-Funk, Candomble un citi, uz autentiskajām brazīliešu bungām.

Džeza mūzikas cienītāji novērtēs grupas “The Bunch of Gentelman” priekšnesumu. Tie ir deviņi džentlmeņi, kuru spēlētā mūzika sildīs dāmu sirdis un neļaus mierā nosēdēt pat mierīgākajiem klausītājiem.

Ar brīvdabas izrādi pārsteigs arī populārā deju grupa “Dzirnas”, ģitāras burvis Gints Smukais, “”he Coco’nuts”, loopmastes Gints Cālītis un daudzi citi izpildītāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+