Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. decembris, 2015
Drukāt

Sestdien ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 19.decembrī, ugunsgrēkā Latvijā gājis bojā cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija. Vēl divi cilvēki cietuši un izglābti.

Plkst.8.44 Liepājā, Mālu ielā, divstāvu dzīvojamā mājā dega dīvāns, ugunsgrēkā dzīvību zaudēja apmēram 54 gadus vecs vīrietis. Iespējams, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir neuzmanīga smēķēšana.

Madonas novada Ošupes pagastā plkst.14.06 divstāvu koka dzīvojamā mājā dega mēbeles 20 kvadrātmetru platībā. No blakus esošajām telpām tika izglābti divi cilvēki apmēram 80 gadu vecumā, kuri sadūmojuma dēļ paši nevarēja izkļūt ārā.

Bet plkst.15.28 Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā, četrstāvu mājas kāpņu telpā sadega bērnu ratiņi, kas stāvēja pirmajā stāvā. No sadūmojuma cieta 12 gadus veca meitene un 35 gadus vecs vīrietis.

Sestdien Latvijā VUGD izbrauca uz 18 ugunsgrēkiem un 15 glābšanas darbiem.

2015.gadā ugunsgrēkos dzīvību kopumā zaudējuši 88 cilvēki, cietušo skaits sasniedz 254, bet izglābts 201.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cilvēks prot apieties ar uguni, mērkaķis netuvojas, kas TAS bija?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+