×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. janvāris, 2016
Drukāt

Sestdien ugunsgrēkos gājuši bojā četri cilvēki

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā četri cilvēki, viens cietis, bet divi izglābti, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Rugāju novadā nodegusi māja 120 kvadrātmetru platībā un, lai gan neviens VUGD nebija informējis par izcēlušos ugunsgrēku, jo uz notikuma vietu ugunsdzēsējus bija izsaukusi Valsts policija, pārmeklējot krāsmatas, tika atrasts bojā gājis 67 gadus vecs vīrietis.

Savukārt Rīgā, Sīmaņu ielas daudzdzīvokļu mājas kādā dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks 25 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji informāciju par ugunsgrēku saņēmuši plkst.11.33. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ugunsgrēks izcēlies otrā stāva dzīvoklī, kur liesmas bija apņēmušas 25 kvadrātmetrus. Ugunsgrēka dēļ bija radies sadūmojums arī ēkas kāpņu telpā. Dzīvokļa ugunsgrēkā gāja bojā 35 gadus veca sieviete un 37 gadus vecs vīrietis. No degošās ēkas ugunsdzēsēji evakuēja piecus cilvēkus.

Saulkrastu novadā dega vienstāva dzīvojamā ēka 40 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā 35 gadus vecs vīrietis.

Savukārt Riebiņu novada Galēnu pagastā sestdien ugunsgrēkā cietis 63 gadus vecs vīrietis. Informāciju par ugunsgrēku VUGD saņēma plkst.10.46. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pilnā apmērā deg vienstāva dzīvojamā ēka. Ugunsgrēkā cieta 63 gadus vecs vīrietis, kurš bija no ēkas izkļuvis pats saviem spēkiem, pirms ugunsdzēsēju ierašanās. Kopumā degšanas platība bijusi 85 kvadrātmetru apmērā.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā piedalījies 31 ugunsgrēka dzēšanā, no tiem Rīgā dzēsti seši, citās pilsētās astoņi, bet novados 17.

Tāpat VUGD darbinieki piedalījušies 20 glābšanas darbos un saņēmuši deviņus maldinošus izsaukumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+