×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
26. maijs, 2018
Drukāt

“Lattelecom” tīkla bojājumi skāra 80 tūkstošus klientu (14)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

“Šodien “Lattelecom” saskarās ar tīkla avāriju, kas skāra interneta un Interaktīvās televīzijas pakalpojumus, “Lattelecom” mājaslapas un klientu apkalpšanas zvanu centra 177 darbību, kopumā skarot vairāk nekā 80 000 klientu. “Lattelecom” meistariem ir izdevies bojājumu novērst, taču ir nepieciešams laiks, lai atjaunotos pakalpojumi visiem klientiem. Prognozējams, ka tuvākā laikā sakari pakāpeniski atjaunosies visiem. Atvainojamies saviem klientiem par situāciju un pateicamies par atbalstu un sapratni”, šāds paziņojums tika publicēts uzņēmuma mājaslapā sestdienas vakarā pēc tam, kad vairākas stundas daudzviet Latvijā bija traucēti šī uzņēmuma sniegtie pakalpojumi, bet klientiem nebija precīzas informācijas, kad pakalpojumi atjaunosies pilnā apmērā.

Kā jau ziņots, pēc septiņiem vakarā sestdien tehnoloģiju uzņēmums “Lattelecom” savā tviterkontā paziņoja, ka: “Arī internets šur tur šai skaistajā laikā izlēmis “paņemt brīvdienu”. Atvainojamies – mūsu čaklie meistari jau dzenā viņu rokā un pavisam drīz viss atkal darbosies kā līdz šim! Paldies par sapratni un pacietību!”

Vēl pēc stundas uzņēmums ziņoja, ka: “Internets ir atrasts un globālais bojājums novērsts! Tuvākajā laikā pakāpeniski sakari atjaunosies visiem pieslēgumiem. Atvainojamies ikvienam par šo neplānoto situāciju un liels paldies daudzajiem klientiem par atbalstu un sapratni!”

Tikmēr uzņēmuma klienti ar savu sašutumu par nesaņemto pakalpojumu un nespēju sazināties ar klientu servisu aktīvi dalījās sociālajos tīklos.

Sarakstē ar tvitera lietotājiem uzņēmuma pārstāvji atzina, ka tehniskais bojājums šoreiz skāris arī klientu servisa tālruni 177, tādēļ nebija iespējama saziņa pa to.

Vēl īsi pirms desmitiem vakarā uzņēmuma pārstāvji paskaidroja, ka “diemžēl nebijām pietiekami uzsvēruši vārdu pakāpeniski” norādot uz to, ka interneta darbība neatjaunojas visiem klientiem uzreiz. Jo vēl pēc “Lattelecom” paziņojuma, ka bojājums atrasts un novērsts, ļaudis interneta vidē no dažādām Latvijas vietām ziņoja, ka tur vēl pieslēgums nav atjaunojies.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Beidziet sūdzēties mant intenetu, prolemas nebūs v

 2. Lattelecom varētu vēlreiz sarīkot UEFA Čempionu līgas fināla maču, lai varētu to tiešraidē noskatīties.

 3. Ar tv problēmas mums parādījās piektdienas vakarā.Sestdien jau bija skaidrs,ka jāzvana uz Lattelecom.Sazvanījām,laipni paskaidroja,ka tā mēdzot notikt,nedēļas laikā būšot meistars,lai novērstu nepilnības.Sestdienas vakarā pazuda internets.Visu varam saprast,bet vai tad operatore,kura mums atbildēja,nezināja,ka viņiem pašiem ir problēmas?Esam taču cilvēki,visādi var gadīties,bet tad pasakiet kā ir,nevis “laipot”🤗

 4. Interneta vēl joprojām nav

 5. Internets joprojām nedarbojas

 6. SATRAUKUMS- INTERNETA ATKARIGAJIEM :))))))MAN PATIKA ,TADS NETA KLUSUMS TELPĀ:)))

 7. Pašlaik ir 00.50 un joprojām Jēkabpilī pakalpojumi navpieejami.

 8. Plkst. jau 22.50, bet neta vēl nav. Kā pzuda plkst. 19.40, tā arī nav atgriezies. 🙁

 9. Jelgavā vēl joprojām nav ne internets, ne televīzija

 10. Garkalnes novada arī vēl internets un televīzijā neiet

 11. Kāpēc nedarbojās?! Nedarbojas vēl aizvien…..21.43

 12. Kāpēc nedarbojās?! Nedarbojas vēl aizvien…..21.43

 13. Priekuļi vēl joprojām bez televīzijas un interneta!

 14. Interneta Rīgas centrā vēl joprojām nav, tik zūd laiks, kad varētu pastrādāt – bet bez interneta nevar!

Draugiem Facebook Twitter Google+