×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. augusts, 2015
Drukāt

Sestito: Sākumā par lielajām slodzēm Rīgas “Dinamo” bija neliels šoks

foto: LETAfoto: LETA

“Šī ir bijusi grūtākā nometne manā karjerā,” noslēdzot sagatavošanās posmu sezonai, atzīst hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Tims Sestito, kurš iecelts par vienu no komandas kapteiņa Laura Dārziņa asistentiem.

“Vasarā strādājām ļoti daudz, skrējām, te ir lielāki ledus laukumi nekā Ziemeļamerikā un vairāk slidošanas. Nebiju pieradis sezonai sākt gatavoties tik agri, jūlijā mazliet atpaliku (no citiem). Biju dzirdējis, ka nometnes Eiropā ir grūtākas, taču sākumā tāpat bija neliels šoks. Lēnām adaptējos un tagad jūtos lieliskā formā. Ceru, ka tas palīdzēs sezonas laikā,” teic 101 spēli NHL aizvadījušais uzbrucējs.

Rīdzinieki rīt ar maču pret Kazaņas “Ak Bars” uzsāks astoto KHL sezonu. “Aizvadījām deviņas pārbaudes spēles un ar katru uzlabojām sniegumu. Protams, vēl pie dažādām niansēm vēl jāstrādā. Visi ar nepacietību gaida sezonas sākumu – esam gatavi,” uzskata Sestito.

Viņš iekļauts pirmajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Lauri Dārziņu un Villi Leino. “Ir gods spēlēt ar viņiem kopā, ļoti labi hokejisti. Cenšos dot viņiem ripu, jo abi var teicami noslēgt uzbrukumus. Domāju, ka esam atraduši ķīmiju un man patīk, kā kopā spēlējam.”

30 gadus vecais Tims Sestito norāda, ka nekādus personiskos mērķus pirmajai sezonai KHL nav izvirzījis: “Mani neinteresē personiskā statistika. Gribu, lai komanda uzvar.  Šajā karjeras posmā tas ir svarīgākais – gūt panākumus kā komandai. Patīkami nākt uz arēnu un trenēties, ja ir uzvaras.”

Sestito divās pārbaudes spēlēs izkāvās, tostarp pret Kazaņas “Ak Bars” aizsargu Albertu Jaruļinu. “Viņš netīri nospēlēja pret Lauri un man tas nepatika,” atminas amerikāņu uzbrucējs. “Pretinieku komandai jāsaprot, ka šāda rīcība netiks aizmirsta un par to būs jāatbild. Zināju, ka mums pret viņiem jāsāk sezona, līdz ar to vajadzēja nosūtīt ziņu, ka esam gatavi viens otru aizstāvēt.”

Sestito atzīst, ka ar treneri nav runājis par kaušanos un to, cik brīvas rokas viņam ir šajā ziņā, taču “komanda parakstot līgumu zināja, ka es varu nomest cimdus”. Galvenais esot ar šādu rīcību neatstāt komandu mazākumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+