×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.9°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
8. augusts, 2017
Drukāt

Sev zīmīgā datumā apprecas mūziķis Kaspars Zlidnis (1)

Foto - Instagram.comFoto - Instagram.com

27. datums vairāku gadu garumā zīmīgs bijis grupas “Gain Fast” mūziķim, vienam no ielu vingrošanas pamatlicējiem Latvijā un aktīvam supotājam Kasparam Zlidnim un dizainerei, zīmola “Silk&Milk” izveidotājai Diānai Urtānei-Zlidnei. Pirms astoņiem gadiem šajā datumā abi iepazinās, bet pirms gada šajā datumā Kaspars Diānu bildināja.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, 27. jūlijā, klātesot draugiem un radiem, Vaivaru pludmalē abi mija gredzenus. Mūziķis uzskata ka kāzas ir saņemšanās jautājums. “Esmu izgājis cauri dzīves rūdījumam un zināju, ka šo cilvēku mīlu un gribu precēt, dzīvot kopā visu atlikušo mūžu. Un tam ir liela vērtība un svētība.”

Abi kopā audzina divas meitas – Laimu Rozi un Luīzi, savukārt Diānas vecākā meita Hēra dzīvo sava tēva – polittehnologa Jurģa Liepnieka ģimenē.

Mana īpašā diena!!! #love #lovemyhusband #weddingday #weddingdress #mydesign #pastels #lightblue #skyblue #pure #bythesea? photo @vilnissluka Hair&make-up: @jodomeme

A post shared by Diāna Urtāne (@dianaurtane) on

Šajā apskāvienā ir miljoniem neizsakāmo vārdu… ❤️️ Tikpat neizsakāmi laimīga esmu un pateicīga ikvienam par labām domām, vēlējumiem un dāvanām. Lai arī jums laime un mīlestība, ticiet un tā piepildīsies ❤️ foto: @vilnissluka hair&makeup: @jodomeme #weddingday #gratitude #weddingdress #seaside #beach #flowerarch #love #celebration #bride #bridesbouquet #hydrangea #lillies #pastels #beachwedding

A post shared by Diāna Urtāne (@dianaurtane) on

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+