Uncategorized

Sevastova iekļust Bukarestes WTA ”International” pusfinālā0


Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova
Foto: AP/LETA

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova piektdien Bukarestes WTA “International” turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3-6, 6-3, 6-2 apspēlēja rumānieti Soranu Kirstju.

Par pusfināla sasnigšanu Sevastova nopelnījusi 110 vienspēļu ranga punktus.

Šīs spēles sākums bija paredzēts ap plkst.18, taču lietus dēļ tas par vairākām stundām aizkavējās.

Sevastova zaudēja pirmos trīs geimus pēc kārtas, turklāt vienreiz Latvijas sportiste tika nobreikota. Pēc tam viņa atguvās, rezultātu padarot 2-3, taču sekoja vēl divas neveiksmes pēc kārtas un rezultāts vēstīja jau 2-5. Sevastova uzvarēja astoto geimu, taču zaudēja devītajā un līdz ar to piekāpās arī setā.

Otro setu Sevastova aizvadīja daudz labāk. Latvijas tenisiste sākotnēji ne reizi nekļūdījās savās servēs un ceturtajā geimā salauza pretinieces servi, panākot 3-1. Latvijas sportiste gan septītajā geimā pirmo reizi kļūdījās savā servē, Kirstjai panākot 2-5. Sekoja vēl viens rumānietes uzvarēts geims, taču Sevastova atguvās un panāca 6-3.

Trešajā setā Latvijas tenisiste spēlēja visai stabili, tikai vienreiz zaudējot savu servi. Turpretim Kristja trīsreiz tika nobreikota, kas arī maksāja neveiksmi noslēdzošajā setā.

Sevastova, kura turnīrā ir izlikta ar pirmo numuru, bet pasaules rangā ieņem 22.vietu, otrdien pirmajā kārtā grūtā cīņā ar rezultātu 4-6, 6-2, 7-6 (7:1) uzvarēja ranga 94.raketi Dalilu Jakupoviču, bet dienu vēlāk otrajā kārtā ar rezultātu 6-1, 7-5 apspēlēja 111.vietā esošo Nīderlandes pārstāvi Arantu Rusu.

Šodien Bukarestes WTA “International” turnīra pusfinālā cīņā Sevastova tiksies ar slovēnieti Polonu Hercogu.

LA.lv