Sports
Citi sporta veidi

Sevastova komentē savu lēmumu nepalīdzēt izlasei0


Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova
Foto: Edijs Pālens/LETA

Anastasijai Sevastovai bija ļoti grūti pieņemt lēmumu nepalīdzēt Latvijas sieviešu tenisa izlasei pārspēlēs par vietu Federāciju kausa Pasaules grupā.

“Man ir ļoti žēl, ka šonedēļ nevarēšu palīdzēt Latvijas izlasei. Pēc iepriekšējās kārtas spēlēm, kurās es ļoti izbaudīju spēlēšanu Latvijas izlasē, šis man ir ļoti grūts lēmums. Es novēlu komandai visu to labāko un veiksmi spēlēs. Es ceru, ka drīz atkal spēšu atgriezties tenisa kortos,” Latvijas Tenisa savienības paziņojumā citēta Sevastova.

“Mīļie draugi, diemžēl nepiedalīšos federācijas kausa izcīņa Rīgā. Vēlos pateikties jums visiem par sapratni un labiem novēlējumiem.

Pieņēmu šo lēmumu, jo nebiju simtprocentīgi pārliecināta par savām spējām. Pašlaik veicu procedūras mugurai un cerams drīz būšu atpakaļ tūrē,”

vēlāk sociālajā vietnē “Instagram” rakstīja Sevastova.

Valsts pirmā rakete sieviešu tenisā Sevastova nepalīdzēs Latvijas izlasei šonedēļ pret Vāciju gaidāmajās pārspēlēs par vietu Federāciju kausa Pasaules pirmajā grupā.

“Līdz pēdējam brīdim Anastasija gatavojās un cerēja, ka spēs palīdzēt Latvijas izlasei, bet, saudzējot savu veselību un, lai situāciju nepasliktinātu vēl vairāk, šodien tika pieņemts lēmums, ka Anastasija tomēr nepiedalīsies šajā turnīrā. Mēs novēlam Anastasijai ātrāku izveseļošanos. Izlase turpinās gatavoties esošajā sastāvā un mēs centīsimies parādīt labāko sniegumu,” situāciju komentē izlases kapteinis Adrians Žguns.

Sevastova pasaules rangā ieņem 13.vietu, kamēr Latvijas otrā rakete Aļona ir 29.pozīcijā, Diāna Marcinkēviča atrodas 267.vietā, kamēr 18 gadus vecā Vismane ir 645.pozīcijā.

Saistītie raksti

Vācijas valstsvienībai duelī pret Latviju palīdzēs pasaules piektais numurs Angelika Kerbere un Gērgesa, kura ir pasaules 17.rakete. Tāpat Vācijai talkā dosies Andrea Petkoviča, kura WTA rangā ir 71.pozīcijā, un Anna Lēna Grēnefelde, kura dubultspēļu reitingā ir 26.vietā.

Mači pret Vācijas tenisistēm “Arēnā Rīga” norisināsies 19. un 20.aprīlī. Uzvarētāja nodrošinās vietu Pasaules pirmajā grupā, bet zaudētāja nākamsezon spēlēs otrajā grupā.

LA.lv