Sports

Sevastova pamatturnīrā WTA turnīrā Bādgešteinā, Ostapenko – Stambulā 0

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien sasniedza Austrijā notiekošā Bādgašteinas WTA “International” sērijas turnīra pamatsacensības.

Kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā ar 12.numuru izliktā Sevastova ar 6-4, 6-2 pārspēja Japānas tenisisti Risu Ozaki, kura WTA rangā atrodama 137.pozīcijā, bet atlases turnīrā bija izlikta ar ceturto numuru.

Tikmēr Sevastova šobrīd ir pasaules 201.rakete.

Pateicoties panākumam, Sevastova sasniegusi šī turnīra pamatsacensības, kā arī viņa nopelnījusi 18 WTA vienspēļu ranga punktus.

Kā zināms, pirmajā atlases kārtas mačā Sevastova ar 6-2, 6-2 pārliecinoši pieveica šveicieti Kseniju Knollu, kura pasaules rangā pašlaik atrodama 295.vietā.

Pēdējo reizi Sevastova WTA raudzes turnīra pamatsacensībās spēlēja 2013.gadā.

Sevastova par karjeras beigām traumu dēļ vien 23 gadu vecumā pavēstīja 2013.gada maijā. Savas karjeras laikā viņa spēja pakāpties līdz 36.vietai WTA rangā. 2010.gadā tenisiste triumfēja Eštorilas WTA kategorijas turnīrā, bet 2011.gada sākumā aizkļuva līdz Austrālijas atklātā čempionāta ceturtajai kārtai.

Kopš karjeras atsākšanas Sevastova astoņos vienspēļu turnīros guvusi četrus titulus, bet reizi zaudējusi finālā, tiekot pie 43 panākumiem 48 mačos.

Savukārt, Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Turcijā notiekošā Stambulas WTA “International” sērijas pamatturnīru.

Kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā ar sesto numuru izliktā Ostapenko ar 6-2, 6-2 pieveica turcieti Melisu Sezeru, kura ir pasaules 473.rakete.

Līdz ar to, Ostapenko pirmo reizi šosezon sasniegusi kāda “International” sērijas turnīra pamatsacensības.

Par pamatturnīra sasniegšanu WTA ranga 130.vietas īpašniece Ostapenko nopelnījusi 18 WTA ranga punktus.

LA.lv