Sports
Citi sporta veidi

Sevastova uzvar Maskavā un iekļūst otrajā kārtā0


Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova
Foto: AP/LETA

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova trešdien sasniedza Maskavas WTA “International” sērijas turnīra otro kārtu.

Turnīrā ar trešo numuru izliktā Sevastova pirmās kārtas cīņā ar 6-2, 3-6, 6-4 uzvarēja Francijas sportisti Paulīni Parmentjē, kura ir planētas 70.rakete. Tādējādi Latvijas pārstāve nākamajā kārtā tiksies ar WTA ranga 140.pozīcijā esošo rumānieti Irinu Mariju Baru, kura pēc kvalifikācijas pārvarēšanas pirmajā kārtā ar 6-0, 6-3 pārspēja reitinga 98.vietā esošo krievieti Jekaterinu Aleksandrovu.

Pasaules 20.rakete Sevastova par otrās kārtas sasniegšanu nopelnījusi 30 WTA ranga punktus.

Latvijas tenisiste aizvadīja pārliecinošu pirmo setu, ne reizi nezaudējot savu servi. Tikmēr Sevastova divreiz nobreikoja Parmentjē, kas ļāva izcīnīt likumsakarīgu uzvaru pirmajā setā ar 6-2.

Otrajā setā Sevastovai vairs nesekmējās tik labi. Latvijas tenisiste trīsreiz tika nobreikota, kamēr Francijas sportiste tikai vienreiz zaudēja savu servi. Parmentjē izcīnīja uzvaru setā, kas nozīmēja mača turpinājumu pēdējā – trešajā – setā.

Saistītie raksti

Tādējādi uzvarētāja tika noskaidrota izšķirošajā – trešajā – setā, ko Sevastova iesāka pārliecinoši, jo viņa divreiz nobreikoja pretinieci un panāca 4-1. Tiesa, pēcāk Latvijas sportiste tik sekmīgi vairs nespēlēja, jo ar diviem breikiem pēc kārtas jau atbildēja pretiniece, kura līdz ar to panāca neizšķirtu. Sevastova gan ļoti svarīgajā devītajā geimā atkal lauza Parmentjē servi, kas viņai turpinājumā ļāva servēt par uzvaru šajā cīņā.

To Sevastova arī veiksmīgi paveica, neļaujot pretiniecei uzvarēt nevienā izspēlē un setā triumfējot ar 6-4, kas nozīmēja uzvaru arī visā spēlē.

Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle.

LA.lv