Sports
Citi sporta veidi

Sevastova: Vozņacka man nepasniedza nekādas dāvanas0


Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova
Foto: AP/Scanpix/LETA

Dānijas tenisiste Karolīna Vozņacka svētdien Pekinas WTA “Premier” finālmačā pret Latvijas pārstāvi Anastasiju Sevastovu spēlējusi ļoti solīdi un nav pasniegusi nekādas dāvanas, pēc dueļa sacīja Sevastova.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Sevastova svētdien Pekinas turnīra finālā 3-6, 3-6 zaudēja planētas otrajai raketei Vozņackai.

“Domāju, ka spēles sākumu Vozņacka aizvadīja ļoti labi. Man bija iespējas otrajā sezonā – domāju, tur rezultātam vajadzēja būt ciešākam. Iespējams, man būtu iespējas pat uzvarēt,” turnīra rīkotāji citē Sevastovas teikto.

“Vozņacka visu maču aizvadīja labi – viņa man nepasniedza nekādas dāvanas. Šī bija grūta spēle. Iespējams, izspēļu beigās man pietrūka stabilitātes. Tas arī bija galvenais iemesls – pieļāvu vairāk kļūdu, nekā tas ir nepieciešams,” uzsvēra Latvijas pārstāve.

Pekinas turnīrs Sevastovai bija ļoti veiksmīgs. Pirmdien jaunākajā pasaules rangā viņa pakāpsies uz 12.vietu, kas ir viņas karjeras rekords, turklāt sportiste atgūt Latvijas pirmās raketes godu, atņemot to Aļonai Ostapenko.

Saistītie raksti

Sevastova šosezon sasniedza trešo WTA finālu. Šis viņai ir sekmīgākais gads profesionālajā tenisā, jo Latvijas pārstāve šosezon kopumā ir izcīnījusi 39 uzvaras, kamēr pērn viņa tika pie 37 panākumiem.

“Sevastova ir bīstams pretinieks. Ja nejūties savā labākajā formā, viņa var to izmantot, turklāt viņas izspēles nemēdz būt vienādas,” pauda Vozņacka, kura Sevastovu uzvarējusi visās piecās savstarpējās spēlēs. “Mans uzdevums bija vairāk viņu nodzenāt pa laukumu.”

Vozņacka svētdien izcīnīja savu 30. WTA titulu karjerā.

LA.lv