Sevastovai izslīd no rokām pirmais “Grand Slam” pusfināls 0

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfināla mačā otrdien saspringtā duelī ar rezultātu 3-6, 6-3, 7-6 (7:4) piekāpās amerikāņu tenisistei Sloenai Stīvensai, kura salīdzinoši nesen atgriezusies tenisā pēc smagas traumas.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Pēc pārliecinoši zaudēta pirmā seta, otrajā laukumā dominēja Sevastova un tā bija arī trešā seta sākumā, tomēr viņa divreiz nenoturēja breika pārsvaru un uzvarētāju bija jānoskaidro taibreikā, kurā sekmīgāka bija amerikāniete.

Stīvensa pusfinālā tiksies ar amerikānietes Venusas Viljamsas (WTA 9.) un čehietes Petras Kvitovas (WTA 13.) cīņas uzvarētāju.

Sevastova cerēja pirmo reizi karjerā sasniegt “Grand Slam” turnīra pusfinālu, kamēr Stīvensa tagad atkārtoja 2013.gada panākumu, kad tika Austrālijas atklātā čempionāta četru labāko dalībnieču skaitā.

Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle karjerā.

Turnīrā ar 16.numuru izliktā Sevastova, kura pasaules rangā atrodas pozīciju zemāk, arī pērn ASV atklātajā čempionātā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, tagad šo sasniegumu atkārtojot. Tikmēr Stīvensa pasaules rangā ir 83.vietā, taču viņa tikai jūlijā atsāka spēlēt, jo ilgstoši ārstējās, bet pēdējās nedēļās darbojas ļoti veiksmīgi.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova nopelnīja 430 WTA ranga punktus un, visticamāk, nākamnedēļ pasaules rangā saglabās 17.pozīciju.