Sports
Citi sporta veidi

Sevastovas nepiekāpība pret Halepas spēku. Šoreiz ne mūsu labā0

AFP/Scanpix

Latvijas tenisiste Anastastija Sevastova Dohas (Katara) WTA “Premier” turnīra trešās kārtas jeb astotdaļfināla spēlē ceturtdien ar rezultātu 4:6, 3:6 zaudēja WTA ranga otrajai raketei Simonai Halepai.

Par trešās kārtas sasniegšanu Sevastova nopelnīja 105 WTA ranga punktus, bet lai rangā pakāptos augstāk par pašreizējo 15. vietu, liepājniecei vajadzēja aizkļūt vismaz līdz pusfinālam.

Sevastova bija labāka abu setu sākumā, panākot 2:0 un 3:2. Taču tad Halepa ieslēdza pilnus apgriezienus un rumānietes izpildījumā tas bija dominējošs teniss. Sitieni pa laukuma stūriem, pašas vinnētas izspēles, kurām Nastja pretī varēja likt tikai viltību un nepiekāpību. Reizēm izdevās, tomēr lai cerētu uz panākumu, bija jāsagaida rumānietes kļūdas. Pa kādai Halepas spēlē iezagās, brīžam pretiniece pazaudēja koncentrēšanos, taču divreiz laukumā devās Halepas treneris un nolaida savu padoto uz zemes.

Saistītie raksti

Sevastova sīksti cīnījās par iespēju turpināt spēli, otrā seta izskaņā atspēlēja trīs mačbumbas un izmisīgi cīnījās par pēdējo bumbu, tomēr šoreiz nācās piekāpties titulētajai pretiniecei.

Abas sportistes līdz šim bija aizvadījušas deviņas spēles, kurās Nastja uzvarējusi trīs reizes. Pagājušajā sezonā visās trīs spēlēs pārāka bija Halepa.
Sevastova šajā turnīrā pirmās kārtas mačā ar 6:3, 6:4 uzvarēja horvātieti Donnu Vekiču, otrajā kārtā ar 6:4, 6:1 uzvarēja japānieti Naomi Osaku.

LA.lv