AFP/LETA

Sevastovas neveiksmes turpinās, Lincas turnīrs beidzas 59 minūtēs 0

Šī brīža Latvijas tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova pirmdien Lincas WTA “International” sērijas turnīra pirmajā kārtā pārliecinoši ar 4-6, 1-6 zaudēja pērnā gada šo sacensību uzvarētājai Anastasijai Pavļučenkovai no Krievijas, turpinot neveiksmju sēriju.
Latvijas tenisiste neveiksmi cieta 59 minūšu laikā, mačā tā arī netiekot pie breika iespējām. Sevastova piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13

Cīņa Sevastovai, kura pasaules rangā ieņem 31.vietu, sākās neveiksmīgi, jo viņa pirmajā geimā pie savas serves zaudēja pirmajās trīs izspēlēs, bet pēc tam Pavļučenkova ar trešo breika iespēju guva punktu, pēc tam panākot arī 2-0.
Arī trešajā geimā Sevastovai nācās atspēlēt vienu breikbumbu, taču turpinājumā dominēja servētājas, tāpēc Pavļučenkova setu gana droši uzvarēja, jo Sevastova pie breika iespējām tā arī netika.
Savukārt otrajā setā Pavļučenkova dominēja, ļaujot Sevastovai uzvarēt tikai pirmajā geimā, bet pēc tam trīs reizes Latvijas tenisisti nobreikojot.

Par dalību Lincas turnīrā Sevastova nopelnīja vienu WTA vienspēļu ranga punktu.

Sevastovai šī brīža ranga 21.pozīcijas īpašniece Pavļučenkova ir neērta pretiniece, jo krieviete uzvarējusi visos četros abu sportistu savstarpējos mačos.
Tiesa, pirms Lincas abas tenisistes pēdējo reizi tikās pirms pieciem gadiem Indinavelsas WTA “Premier” turnīrā, bet vēl divas reizes mērojās spēkiem 2010.gadā. Sevastova savstarpējos mačos ir uzvarējusi tikai vienā setā, turklāt visi dueļi, tāpat kā sacensības Lincā, risinājušies cietā seguma kortos.

Latvijas tenisistei kopš sensacionālās aizkļūšanas līdz ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālam nākamajos trijos turnīros Āzijā neveicās īpaši labi, un tika gūta tikai viena uzvara. Savukārt iepriekšējās divās spēlēs Sevastova spēja uzvarēt tikai četros geimos.