Latvijā
Kriminālziņas

Sevišķi nekaunīgs darbinieks no veikala nozadzis preci tūkstošiem eiro vērtībā 2

Foto – Shutterstock

Vakar, 15. jūnijā likumsargi aizturējuši sevišķi nekaunīgus zagļus, kuri gandrīz mēnesi no būvmateriālu veikala izveduši preci vairāku tūkstošu vērtībā, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi saņēmuši informāciju no kāda būvmateriālu tirdzniecības centra drošības dienesta darbiniekiem par to, ka viens no tirdzniecības centra pārdevējiem aptuveni mēnesi nelegāli izvedot preci. Būtiski, ka garnadzis preci izvedis ievērojamos daudzumos ar kravas automašīnu. Konkrētā tirdzniecības centra drošības dienesta darbinieki šo faktu konstatējuši pēc teritorijā izvietoto videonovēršanas kameru ierakstiem.

Lai garnadzi pieķertu nozieguma veikšanas brīdī, likumsargi uz konkrēto tirdzniecības centru devās ap to laiku, kad viņš ierasti veicis nelegālās darbības. Garnadzis patiešām atgriezās nozieguma vietā un vakar veica kārtējo zādzību. Būvniecības materiālu tirdzniecības centra pagalmā bija iebraukusi kravas automašīna, kurā garnadzis iekrāva visdažādākās preces.

Policisti konstatēja, ka nozieguma īstenošanā piedalās vēl kāds vīrietis, kurš ar kravas automašīnu zagto preci aizved prom.

Likumsargi nekavējoties aizturēja abus minētos vīriešus. Neviens no aizturētajiem vīriešiem iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Pašlaik pret 1984.gadā un 1957. gadā dzimušajiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par zādzību. Kolīdz tiks noskaidrots precīzs zaudējumu apmērs, visdrīzāk, kriminālprocess tiks pārkvalificēts pēc bargāka panta.

LA.lv