×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. oktobris, 2012
Drukāt

Ševļakovs: “Tādu sākumu nenovēlu pat ienaidniekam”

foro - lff.lvforo - lff.lv

Latvijas futbola izlases galvenā trenera pienākumu izpildītājs Jurijs Ševļakovs pēc Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles Bratislavā pret Slovākiju (1:2) atzina, ka tādu spēles sākumu nenovēl pat ienaidniekam. 

„Mēs nesekmīgi nospēlējām pirmās desmit minūtes, lai gan futbolisti tika noskaņoti tam apstāklim, ka Slovākija spēlē savās mājās un tā uzbruks no pašām pirmajām mača minūtēm. Diemžēl izturēt sākumu mums neizdevās. Divas standartsituācijas izšķira daudz. Mēdz teikt, ka tādu sākumu nenovēlēsi par ienaidniekam. Sākums bija ļoti grūts un tas bija trieciens visai mūsu komandai. Labi, ka spēlētāji izturēja, jo vairāk vārti netika zaudēti. Spēles izskaņā jau mums radās iespēja panākt neizšķirtu,” par spēles kopējo gaitu no Latvijas izlases skatu punkta izsakās Jurijs Ševļakovs, norādīdams, ka kopumā dzīve turpinās. „Mēs centīsimies novērst tās kļūdas, kas radās šajā spēlē un tās vairāk neatkārtotos citās spēlēs. Mēs nestāvēsim uz vietas, bet gan iesim uz priekšu,” LFF mājas lapā citēts Jurijs Ševļakovs.

Preses konferences laikā Jurijs Ševļakovs nevēlejās komentēt spēles tiesnešu darbību un situāciju, kur mača izskaņā pretinieka soda laukumā cīņā par bumbu ar vārtsargu krita Latvijas izlases uzbrucējs Edgars Gauračs.

„Spēles laikā galvenais treneris Aleksandrs Starkovs neiesaistījās komandas vadīšanā un no viņā puses tā tika uzticēta man. Mums bija konsultācijas pirms spēles dienā un citās dienās. Šodien spēli vadīju es,” uz jautājumu par komandas vadīšanu tās galvenā trenera Aleksandra Starkova prombūtnes laikā atbildēja Jurijs Ševļakovs.

„Nobeigumā vēlos novēlēt Slovākijas izlasei sekmīgu kvalifikācijas turnīra norisi, novēlam viņiem pacīnīties arī ar mūsu konkurentiem. Attiecībā uz mūsu komandu, domāju, ka tuvākajā nākotnē mēs sevi vēl pierādīsim. Strādāsim un centīsimies parādīt labāku rezultātu,” ar optimismu nākotnē skatās valstsvienības galvenā trenera asistents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+