futbolavirsliga.lv

Sezonas pirmajā Kurzemes futbola derbijā pārāki liepājnieki 0

“Liepājas metalurgs” sestdien savā laukumā Latvijas futbola virslīgas 3. kārtas spēlē ar 3:1 uzvarēja citu Kurzemes komandu FK “Ventspils”, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu sezonā, informē organizatori.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Mājiniekiem divus vārtus guva Dmitrijs Hmizs, kurš spēles 5. minūtē atklāja rezultātu, bet 70. minūtē panāca 2:1. Vēl vienu reizi viesu vārtsargu pārspēja Antons Jemeļins, kurš 84. minūtē liepājnieku pārsvaru dubultoja. FK “Ventspils” labā vārtus otrā puslaika sākumā guva Tornike Tarhnišvili.

“Liepājas metalurgs” izcīnīja otro uzvaru trīs spēlēs un ar sešiem punktiem ieņem 2. vietu turnīrā tabulā, bet FK “Ventspils”, kam šis bija pirmais zaudējums trīs spēlēs, arī ar sešiem punktiem ir 3. vietā.