×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Sezonas sākumā Dailes teātris viesosies Rojā un Ventspilī

Jāņa Deinata publicitātes fotoJāņa Deinata publicitātes foto

Sezonas sākumā Dailes teātris viesosies Rojā un Ventspilī, LA.lv pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

10. septembrī Rojas kultūras namā teātris piedāvās izrādi “Prezentācija”, bet 13. septembrī uz Ventspils teātra nama “Jūras vārti” skatuves spēlēs melodrāmu “Granātu krāsas aproce”.

Paula Timrota iestudētā izrāde “Prezentācija” atklāj, ka starp pārdevēju un pircēju pastāv savdabīgs naids. Viens otru necieš, bet abi piedalās darījumā. Kā lai mēs pārdzīvojam šīs neglītās situācijas, kurās dzīve mūs piespiež nonākt? Izrādē spēlē aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns, kurš par Laimja lomu šajā izrādē saņēmis “Spēlmaņu nakts” 2013/2014 balvu kā Gada aktieris otrā plāna lomā.

Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā Aleksandra Kuprina melodrāma “Granātu krāsas aproce”. Kņazienei Verai Nikolajevnai uzdāvinātās aproces granātos dreb asinssārtas uguntiņas. Vai pasaulē ir sastopama īsta mīla? Nesavtīga, pašaizliedzīga mīla, kas nealkst atalgojuma, kas stiprāka par nāvi? Ventspilī viesosies Artūrs Skrastiņš, Vita Vārpiņa, Aldis Siliņš, Aija Dzērve, Gints Andžāns, Juris Bartkevičs un Ilze Dzenīte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+