Foto – Juris Kalniņš

Sezonu atklāj Dārziņš
 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš (attēlā) izcēlās ar piespēli pirmo vārtu gūšanai KHL sestajā sezonā.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Maskavā viņa komanda Čeļabinskas “Traktor” ar 1:5 (1:0, 0:2, 0:3) zaudēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajiem turienes “Dinamo” hokejistiem ar Mārtiņu Karsumu otrajā uzbrucēju maiņā. Mača astotajā minūtē Dārziņš no aizvārtes piespēlēja ripu Jegoram Duginam, kurš to iemeta vārtos, izvirzot viesus vadībā ar 0:1, taču turpmāk rezultatīvi bija tikai mājinieki. Lauris laukumā aizvadīja 11 minūtes un 41 sekundi, Mārtiņš mazliet ilgāk (15:59), taču punktus neguva. Pavasarī abas komandas sacentās Gagarina kausa izcīņas fināla sērijā, un arī toreiz uzvarēja maskavieši. Rīgas “Dinamo” KHL sezonu sāka vakar ar mājas spēli pret Minskas “Dinamo”.