Foto – Juris Kalniņš

Sezonu atklāj Dārziņš
 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš (attēlā) izcēlās ar piespēli pirmo vārtu gūšanai KHL sestajā sezonā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Maskavā viņa komanda Čeļabinskas “Traktor” ar 1:5 (1:0, 0:2, 0:3) zaudēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajiem turienes “Dinamo” hokejistiem ar Mārtiņu Karsumu otrajā uzbrucēju maiņā. Mača astotajā minūtē Dārziņš no aizvārtes piespēlēja ripu Jegoram Duginam, kurš to iemeta vārtos, izvirzot viesus vadībā ar 0:1, taču turpmāk rezultatīvi bija tikai mājinieki. Lauris laukumā aizvadīja 11 minūtes un 41 sekundi, Mārtiņš mazliet ilgāk (15:59), taču punktus neguva. Pavasarī abas komandas sacentās Gagarina kausa izcīņas fināla sērijā, un arī toreiz uzvarēja maskavieši. Rīgas “Dinamo” KHL sezonu sāka vakar ar mājas spēli pret Minskas “Dinamo”.