Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena prasīs dzelžainu disciplīnu, uzmanību un pārliecību par sevi! Horoskopi 22. novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Zvaigznes sola patīkamus jaunumus finanšu jomā – tu vari nogaidīti nopelnīt. Galvenais iepriekš pabrīdini radiniekus, ka vari būt aizņemts, jo tev var nākties strādāt ārpus darba laika.

Vērsis

Šajā dienā tev vairāk nekā jebkad noderēs ātra reakcija uz apkārt notiekošo. Vajadzēs mācēt arī ātri risināt problēmas. Neapjūc!

Dvīņi

Nekādā gadījumā neļauj, lai tevi nomelno, taču nedari to arī ar citiem! Šādas iespējas tu pieļausi, bet tā būs ļoti liela kļūda no tavas puses.

Vēzis

Lieliska diena tam, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam. Tāpat neaizmirsti par pastaigām svaigā gaisā – tās tev ļoti noderēs.

Lauva

Tavus vārdus var saprast pavisam ne tā, kā tu būsi to gaidījis. Centies savas domas izteikt citiem saprotami un nesteidzies. Pretējā gadījumā var gadīties “attaisnoties” par to, ko tu nemaz neesi teicis.

Jaunava

Tevi gaida labvēlīga diena. Attiecības ar apkārtējiem būs rāmas un patīkamas.

Svari

Tava spēja redzēt un ieraudzīt to, ko citi nespēj, šodien pastiprināsies. Ja kaut kas vēl līdz šodienai tev nav palicis atbildēts, šodien tu noteikti šīs atbildes iegūsi.

Skorpions

Šodien tev jāuzmanās ar naudas tērēšanu. Vislabāk padzīvot “ekonomiskā” režīmā. Taču nesatraucies, tas ir tikai mirklis.

Strēlnieks

Palutini sevi ar kādām ūdens vai masāžas procedūrām, fiziskajām aktivitātēm – dienas nobeigumā tu jutīsies lieliski un arī tava emocionālā veselība tāda būs.

Mežāzis

Tu vari atslābt – šī diena ritēs veiksmīgi. Tu esi pelnījis arī atpūtu par cītīgu strādāšanu!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena no tevis prasīs dzelžainu disciplīnu, uzmanību un pārliecību par sevi. Pie sava mērķa tu nokļūsi lēnām, bet pārliecināti.

Zivis

Tevi šodien gaida panākumi mīlestības un attiecību jautājumos. Labs brīdis arī tam, lai atrisinātu dažādas ieilgušas problēmas – šajā dienā tas būs viegli.

LA.lv