Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena simbolizē draudzību un partnerattiecības! Horoskopi 13.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šī būs gana veiksmīga diena un it īpaši tam, lai mācītos. Ideāli, ja tev šodien ir kāds eksāmens vai pārbaude, varbūt pat darba aizstāvēšana – tu ar šo uzdevumu tiksi galā lieliski.

Vērsis

Šī diena simbolizē atbildību par to, kas notiek tev apkārt. Vērši var apzināties to un pārstās gaidīt palīdzību no apkārtējiem. Tu pats esi atbildīgs par savu dzīvi.

Dvīņi

Šodien tev var parādīties iespēja nostiprināt attiecības ar cilvēkiem, kas ir tev vajadzīgi. Veiksmīgs laiks uzsākt jaunas lietas un projektus. Šodien vari mainīt arī darbu un sākt pildīt pienākumus jaunā darba vietā.

Vēzis

Iespējams, ka tev nevajadzētu šodien cerēt uz lieliem panākumiem profesionālajā sfērā un mīlas dzīvē. Labāk pievērsies veselības jautājumiem un atpūties. Vari doties arī ceļojumā – tam šī ir veiksmīga diena.

Lauva

Vari apmeklēt restorānus un kafejnīcas, taču esi uzmanīgs, izvēloties ēdienu – neēd asu vai kā citādi kairinošu ēdienu. Iespējams, ka tavs vēders pateiks, ka tā nav pārāk laba iecere.

Jaunava

Iespējams, ka Jaunavas gados var sajust vēlmi pēc pašrealizācijas. Tavas aktivitātes un iniciatīvas izrādīšana gan apkārtējiem var šķist nesaprotama.

Svari

Pienākuma un atbildības sajūta par mīļoto cilvēku palīdzēs tev pārvarēt arī kardinālas pārmaiņas. Tu bez minstināšanās sekosi savam mīļotajam cilvēkam.

Skorpions

Šodien gaidāmas problēmas, kas saistītas ar kādu īpašumu – kustamo vai nekustamo. Tev jāiemācās rūpīgāk izturēties pret saviem tēriņiem.

Strēlnieks

Šīs dienas slimība nebūs ilgstoša, ja vien tu sapratīsi, ka tas nozīmē, ka tev ir jāatpūšas. Ja atgūsi spēkus, atgriezīsies arī laba pašsajūta.

Mežāzis

Šodien vissliktāk klāsies bērniem, kas dzimuši šajā zvaigznājā. Bērni, kuru vecāki ir šķīrušies, kļūs par nesaskaņu un savstarpējās izrēķināšanās upuriem. Pieaugušie Mežāži šodien var izrādīt savu mīlestību un maigumu – tavs mīļotais to novērtēs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena simbolizē draudzību un partnerattiecības. Draugi, uz tavu lūgumu, uzreiz atsteigsies palīgā. Taču arī pie tevis viņi var vērsties pēc palīdzības un atbalsta.

Zivis

Šis periods ir ļoti piemērots līgumu slēgšanai, dokumentu kārtošanai, firmu reģistrācijai utt. Zivīm var parādīties brīnišķīga iespēja uzsākt savu biznesu vai vismaz uzsākt darīt šo procesu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība
24 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
4 stundas