Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena var kļūt par īstu izaicinājumu! Horoskopi 11.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nav izslēgts, ka pirmā dienas puse var būt pilnībā veltīta darbam. Arī tavs finansiālais stāvoklis būs stabils. Ja vēlies risināt globālus jautājumus, dari to citu dienu.

Vērsis

Šajā dienā tavs enerģētiskais potenciāls nebūs liels, taču arī nekas ļoti slikts tā dēļ nav gaidāms. Centies nesaaukstēties! Veltī vairāk laika atpūtai un miegam.

Dvīņi

Šodien tevi gaida veiksme un popularitāte. Tevi cienīs arī kolēģi. Tiesa, publiskas runas šodien tomēr labāk neteikt. Pārskati attiecības ar sev tuvajiem cilvēkiem: tavā draugu lokā ieviesies viens viltvārdis.

Vēzis

Šī diena būs izaicinājums daudziem Vēžiem. Atsakies no avantūrām, eksperimentiem un jaunievedumiem – nekas no tā visa neattaisnos uz sevi liktās cerības, bet vilšanos sagādās gan.

Lauva

Šī diena var iztērēt tavas enerģijas rezerves. Taču ļoti iespējams, ka tu sevī atklāsi tādus talantus, par kuriem tu iepriekš vispār nebiji nojautis. Stipra veselība un optimistiska noskaņa ļaus tev pievarēt sarežģītus uzdevumus.

Jaunava

Jaunavas mājās šodien valdīs harmonija un saticība. Taču apkārtējā vide, atšķirībā no tā, var likties agresīva. Tāpēc vienīgais, ko vari darīt tu pats – nepievērst uzmanību strīdiem, provokācijām un pat, ja kāds tev arī pateicis ko aizvainojošu, nedomāt par to.

Svari

Darbā var notikt kardinālas izmaiņas. Nav izslēgts, ka tu vari mainīt darba vietu uz labāk apmaksātu. Finansiālā stabilitāte šodien tavā dzīvē spēlēs nozīmīgu lomu.

Skorpions

Šajā dienā tev var parādīties vēlēšanās reorganizēt savu dzīvi. Šis ir ļoti veiksmīgs laiks, lai tu risinātu dažādus sadzīviskus jautājumus, uzsāktu remontu, pārkārtotu istabu.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka darījuma cilvēkiem šodien parādīsies plašas, līdz šim nebijušas iespējas. Tomēr tev arī jāveltī uzmanība pašsajūtai un veselībai. Jāed veselīgs uzturs!

Mežāzis

Šodien tev nāksies mobilizēties, lai pierādītu savas profesionālās spējas. Taču dažādi jautājumi mājās un ģimenē var novērst tavu uzmanību. Vienojies ar mājiniekiem, ka šo dienu tu veltīsi darbam, bet citu – viņiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, ka šodienas tendences var mīties ar aizvainojumiem, neuzmanīgiem izteicieniem, tāpēc no tā ir jāuzmanās. Nevajadzētu dzīvot pagātnē un piesaukt lietas, kuras tu savā dzīvē vēlies mainīt. Dzīvodams pagātnē, tu to noteikti nevarēsi izdarīt.

Zivis

Diena simbolizē tikšanās, saskarsmi, iepazīšanos ar jauniem cilvēkiem. Iespējams, tavā dzīvē var parādīties arī kāds ļoti īpašs cilvēks. Tāpēc – ej cilvēkos!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO, VIDEO. Policija: Advokātu Bērziņu laupītāji nāvējoši sašāvuši, mājas saimnieci – sasējuši
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tirgotājs maldina pircējus ar preču cenām. PTAC piemēro 20 000 eiro sodu
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ierīkoja slēpni un šāva pa riepām: Igaunijā īpašā operācijā aiztur bandu no Latvijas
27 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Rīga karstumu izjutīs mazāk. Toma Briča prognoze par gaidāmo laiku
52 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
Ar latviešu aktieru piedalīšanos uzņem kopražojuma filmu “47”; tās centrā Viktora Coja bojāeja
57 minūtes