×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
31. jūlijs, 2017
Drukāt

Šī gada “Summer Sound” festivāls – apmeklētākais pēdējo gadu laikā

Foto - Krists LuhaersFoto - Krists Luhaers

Nedēļas nogalē Liepājā notikušo “Summer Sound” festivālu divu dienu laikā apmeklēja aptuveni 23 000 cilvēku, tādejādi šis kļuvis par pēdējo trīs gadu laikā apmeklētāko “Summer Sound” festivālu. Sestdienas vakara kulminācija bija Dona koncerts un salūts tā noslēgumā, kas priecēja tūkstošiem skatītāju Liepājas pludmalē.

Sestdien “Summer Sound” festivālā uzstājās virkne mīlētu latviešu un ārvalstu mākslinieku, to skaitā Dons, “Bermudu Divstūris”, “Triana Park”, Bandmaster, “Satellites LV”, “Sibyl Vane”, “Deeper Upper” un citi. Šogad festivāls piedzīvojis lielāku apmeklētāju interesi, kā iepriekšējos gados. Festivāla viesi tikai priecēti ar jaunām skatuvēm, uzlabotām atpūtas zonām un saulaini vasarīgiem laikapstākļiem un festivāla organizatori pauž gandarījumu par veiksmīgi aizvadīto pasākumu.

“Ir izskanējis vēl viens krāšņs “Summer Sound” festivāls un esam ļoti gandarīti gan par kuplo apmeklētāju skaitu, gan svētku atmosfēru, ko visi izdzīvojām. Vēlamies teikt lielu paldies festivāla apmeklētājiem – festivālu un tā atmosfēru veido tieši viņi. Paldies visiem par pozitīvo lādiņu divu dienu garumā, par smaidiem un dejām, par patiesas vasaras skaņas radīšanu! Esam gatavi plānot nākamo gadu un sagaidīt jūs vēl kuplākā skaitā”, stāsta “Summer Sound” direktore Linda Zajarska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+