Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. janvāris, 2014
Drukāt

SIA “Mežroze” Balvos plāno izveidot šūšanas ražotni (4)

sujmasina

Paplašinot ražošanu, audumu ražotāja SIA “Mežroze” Balvos plāno atvērt jaunu šūšanas ražotni, izveidojot aptuveni 30 jaunas darbavietas.

Kā informēja Balvu novada pašvaldībā, jaunās ražotnes izveide lielā mērā būs atkarīga no tā, vai izdosies piesaistīt tai nepieciešamo speciālistu – šuvēju un piegriezēju – skaitu.

Patlaban pieteikšanās darbam vēl ir tikai sākusies, bet vēlmi strādāt jaunajā uzņēmumā jau ir izteikušas aptuveni desmit personas. “Balviem, kur līdzīgi kā daudzviet citur Latgalē ir vērojams nopietns darbavietu trūkums, šāds jaunu darbavietu skaits būtu liels ieguvums, atzīst pašvaldībā.

Ja strādātgribētāju skaits jaunajam uzņēmumam būs pietiekams, jau pēc dažām nedēļām Balvos varētu ierasties atbildīgās SIA “Mežroze” amatpersonas, lai noskatītu telpas jaunajai ražotnei. Ražošanas ceha izveidei nepieciešamas aptuveni 400 kvadrātmetru lielas telpas.

Ja viss noritēs raiti, jaunā šūšanas ražotne darbu Balvos varētu sākt jau pēc dažiem mēnešiem.

SIA” Mežroze” ir lielākais audumu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs. Pateicoties bagātīgajai pieredzei un augstas kvalifikācijas tekstila nozares speciālistiem, uzņēmums turpina strauji attīstīties. Tas dibināts 1993.gadā, bijušās 1929.gadā radītās kokvilnas ražošanas apvienības “Rīgas Manufaktūra” vietā.

Uzņēmumā tiek ražoti kokvilnas, linu un jauktie audumi ar dažādām apdarēm, balināti, drukāti un krāsoti. No šiem audumiem tiek šūti palagi, virspalagi un spilvendrānas, gultas veļas komplekti, dažādu veidu aizkari un paneļi, galdauti un salvetes, priekšauti, virtuves cimdi un katlu satvērēji.

SIA” Mežroze” preču klāstā ir vairāk nekā 50 dažādu audumu un izstrādājumu veidu. Savu produkciju uzņēmums pārdod lielākajām Šveices, Skandināvijas, ASV, Austrijas, Vācijas, Norvēģijas, Krievijas, Baltijas un citu valstu kompānijām, 95% savas produkcijas eksportējot uz ārvalstīm, taču tā ir nopērkama arī Latvijā – lielveikalos, uzņēmuma noliktavā un firmas veikalā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ļoti laba ideja labprāt strādātu

  2. …lai izdodas,lai veicas!..

  3. PIEDAVAJU TELPAS SIA MEZROZE
    ZVANIT 26542349

  4. Kaut izdotos, veiksmi visiem šajā pasākumā iesaistītajiem!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+