×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. maijs, 2013
Drukāt

Sibīrijā avarējis helikopters ar deviņiem cilvēkiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas Irkutskas apgabalā, Sibīrijā, avarējis helikopters, kurā atradās deviņi cilvēki, arī augstas glābšanas dienesta amatpersonas, 6.maijā pavēstīja Ārkārtas situāciju ministrija.

Pasažieru vidū bijis arī Ārkārtas situāciju ministrijas Irkutskas apgabala galvenās pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs Staņislavs Omeļjančiks.

Zināms, ka ar lidaparātu tika vestas sprāgstvielas – 1,9 tonnas -, kuras bija paredzēts izmantot, lai spridzinātu ledus sastrēgumus Lejas Tunguskas upē.

Avarējušais helikopters “Mi-8” dažas stundas pēc tam, kad lidaparāta apkalpe bija pārtraukusi uzturēt sakarus, tika atrasts netālu no Preobraženkas ciema uz kādas ūdenstilpnes ledus.

Nedz izmeklētāji, nedz glābēji vairāku stundu laikā nespēja piekļūt avārijas vietai. Nav arī ziņu, vai negadījumā ir kāds izdzīvojušais, turklāt pastāv bažas, ka avarējušais lidaparāts var ielūzt ledū.

Glābšanas operācija patlaban pārtraukta, bet otrdien no rīta tiks atkal atsākta.

Sākotnēji tika ziņots, ka avarējušajā lidaparātā bijuši desmit cilvēki, tomēr vēlāk noskaidrojies, ka patiesībā to bijis par vienu mazāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+