Apbrīno

“Sibyl Vane” prezentēs jauno albumu Rīgā 16

Publicitātes foto

Igauņu rokgrupa „Sibyl Vane” sava tikko iznākušā albuma atvēršanas koncertu sniegs ceturtdien, 27. aprīlī, Rīgas klubā „Nabaklab”.

„Sibyl Vane” otrais studijas ieraksts, kura nosaukums ir tāds pats kā grupai, nāca klajā 21. aprīlī. Ar šo ierakstu mūziķi turpina sadarbību ar Latvijas apgādu „I Love You Records”, kas izdeva arī trio debijas albumu „Love, Holy Water and TV” (2012).

2010. gadā Pērnavā dibinātā mūziķu apvienība „Sibyl Vane” ir viena no Latvijā pazīstamākajām igauņu rokgrupām, daudz koncertējusi Latvijas klubos un lielākajos festivālos, kā arī viesojusies Somijā, Zviedrijā, Lielbritānijā. Grupas ģitāriste, dziedātāja un dziesmu autore Helēna Randlahta pirms diviem gadiem kļuva par pirmo Baltijas mūziķi, kuru par savu pārstāvi izvēlējais pazīstamais zviedru mūzikas instrumentu ražotājs „Hagström”.

Ar uzstāšanos „Nabaklab” Rīgā „Sibyl Vane” sāks Baltijas turneju, kas turpināsies līdz jūnijam. Pirms koncerta faniem būs iespēja tikties ar grupu un saņemt autogrāfus plkst. 17:00 mūzikas veikalā „Randoms”, Vaļņu ielā 18.


LA.lv