×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. maijs, 2014
Drukāt

Šics dārza darbos nogriež rokas četru pirkstu galus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Dārza darbu laikā sestdien, 24.maijā, cietis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora vietnieks Mārtiņš Šics, kurš, strādājot ar zāles pļāvēju, nogriezis rokas četru pirkstu galus.

Šics aģentūrai LETA sacīja, ka negadījums noticis, kad viņš izslēdzis zāles pļāvēju un grasījies tīrīt starp asmeņiem sasprūdušo zāli. Blakus darbojies vēl viens zāles pļāvējs, un viņš nav dzirdējis, ka viņa ierīcei motors nav pilnībā apstājies. Rezultātā asmeņi nogriezuši četru rokas pirkstu galus.

“Atpakaļ īsti nebija ko piešūt. Mikroķirurgi ļoti precīzi apstrādāja visu palikušo,” piebilda Šics.

Viņš aicina ikvienu, kurš izmanto zālēs pļāvēju, trīs reizes pārliecināties, ka tas tiešām ir izslēdzies, pirms ķerties pie tā tīrīšanas.

Šics arī pastāstīja, ka, izsaucot mediķus, bijis grūti izskaidrot konkrētu viņa atrašanās vietu, tāpēc būtiski Latvijā ir ieviest sistēmu, kas pēc telefona zvana automātiski identificē cilvēka atrašanās vietu. “Šādas sistēmas neesamība ir viens no iepriekšējo valdību noziegumiem pret cilvēkiem,” izteicās mediķis.

Viņš arī piebilda, ka gūtā trauma netraucēs turpināt darbu gan veselības nozarē, gan politikā, sakot, ka svarīgākais ir “svaiga galva un degsmīga sirds”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ja-kad pašam kas notiek,tad aizdomājas…kamēr sēdēja siltā krēslā NMPD-ne viena vārda, ka paršādu sistēmu. Nebija laika, vajadzēja ceļot un gozēties dzeltenajā presē. Nožēlojami.

Draugiem Facebook Twitter Google+