×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

Siena ķīpas paglābj jaunu vīrieti no smagām traumām

siens

Vakar Kurzemē 18 gadus vecs jaunietis, labojot fermas jumtu sešu metru augstumā, izkritis tam cauri, bet laimīgā kārtā piezemējies uz siena ķīpām, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Par laimi, vīrietis piezemējās uz siena ķīpām, tāpēc gūtās traumas nav tik smagas, cik šādā negadījumā varēja būt, sacīja Bukša. Vīrietis lauzis roku un guvis iespējamu mugurkaula jostas daļas skriemeļu traumu.

Tikmēr Vidzemē mediķiem nezināmos apstākļos no otrā stāva augstuma nokritis 27 gadus vecs vīrietis, laužot mugurkaula jostas daļas skriemeli.

Mediķi snieguši palīdzību arī 23 gadus vecam vīrietim Kurzemē, kurš, strādājot ar leņķa slīpmašīnu, iezāģējis sev rokā. Vīrietis nogādāts specializētā slimnīcā Rīgā, jo negadījumā bojājis rokas muskuļus un cīpslas.

Savukārt Rīgā saņemts izsaukums pie 79 gadus vecas sievietes, kuru divi sveši suņi sakoduši kājās, bet Latgalē mediķi veikuši veiksmīgus reanimācijas pasākumus 75 gadus vecam vīrietim, kuram pēkšņi uz ielas iestājusies klīniskā nāve.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1113 izsaukumiem, no tiem 160 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+