Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
24. augusts, 2017
Drukāt

Sieva aizgāja, atstājot tikai suni. Lūk, ko izdarīja vīrs! (1)

Foto no privātā arhīvaFoto no privātā arhīva

Rafaela Manteso 30. dzimšanas diena nebija izdevusies – sieva puisi pameta, paņemot līdzi praktiski visu iedzīvi – virtuves iekārtu, mēbeles, visas savas mantas un arī drusku no viņējām. Rafaelam palika tukšas sienas un, protams, ģimenes suns – bulterjers vārdā Džimmijs Ču.

Kā tagad atminas Rafaels, tieši tukšās, baltās sienas un baltais suns kļuva par iedvesmas avotu zīmējumu un fotogrāfiju sērijai. “Suni šie plašumi ļoti iepriecināja, un es sāku fotografēt, kā viņš laimīgs skraida pa dzīvokli. Kad Džimmijs apmierinātā nogurumā sabruka pie sienas, es paņēmu markeri un piezīmēju kucēnam apkārt jaunu pasauli. Un sajutu, kā manī pamostas sen apspiestā vēlme zīmēt.”

Galu galā vīrietis radīja veselu fotogrāfiju sēriju ar dažādiem sižetiem. Šobrīd jestrajam pārītim ir jau tūkstošiem fanu tīklā Instagram, un pagājušajā gadā Rafaels arī izdevis fotogrāfiju un zīmējumu albumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+