×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)

Bezvēsts pazudušais RolandsBezvēsts pazudušais Rolands

42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina “bezvests.lv” publicētā informācija sociālajos tīklos.

Sieva stāsta, ka viņš devās uz Vācijas pilsētu Vrēdeni peļņā. Izbrauca no Rīgas ar kurjera auto, bet līdz galapunktam nenokļuva. Zināms, ka Rolands bija izsēdināts no kurjera auto pa ceļam.

11.janvārī vīrietis pēdējo reizi bijis “WhatsApp” tīklā.

Rolanda pazīmes: augums 167 cm, svars 85 kg. Bija ģērbies sarkanā ziemas jakā (kā foto), melnā cepurē, melnos cimdos un tādas pašas krāsas ziemas zābakos.

Īpašas pazīmes: uz kreisās auss rēta, kura stiepjas no vaiga. Kreisās rokas mazajam pirkstiņam trūkst falangas.

Līdzi bija melna sporta soma pārlikta pār plecu un liels, melns čemodāns.

Ja kādam ir kāda informāciju par Rolandu, tuvinieki lūdz ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Jā, pavisam dīvaini; citā vietnē rakstīts, ka nākošā dienā sazinājies ar sievu; tad jau sieva zin kādēļ izsēdināja-iespējams bij dzēris; citu iemeslu nevarētu būt kamdēl tā rīkojās kurjers; zvanīt kurjeram un jautāt kurā vietā viņu atstāja.. te jau Latvijā viņš tad nav, kā kurš viņu var redzēt …
  un kā saka kurjeri jau viens otru pazīst tajos reisos-uzzināt tas nav grūti-nesaprotu kāpēc nesāk no tā gala

 2. Samaksā naudu kurjeram un pa ceļam cilvēks “tiek izssēdināts” …
  Prece par samaksāto naudu jāaizved līdz galam…
  Rokā čemodāns un pleca soma un cilvēks paliek uz ielas svešā valstī, bet ne Vācijā uz kuru devās peļņā!

  • Atvainojos.bet tas ir kurjiers.in kurs maksa uz reiz par nepadarito darbu?Cik esmu ar tadiem braukusi.dazi grib pusi uzreiz in citi visu sumu gala merki!!!!

 3. Ir dzirdēti daudz gadījumu, kad pa ceļam cilvēki piedzeras kā lopi un viņi tiek izsēināti gan lietuvā, gan polijā. gan jau ka kāds no kurjeriem zin kur viņš palicis, jo visi kurjeri viens otru pazīst

 4. Gan jau tiešām pa ceļam ”piemetās”,no busa izmeta…..Tas jau individuāli,cik garš ”plosts” cilvēkam mēdz būt.Sieva protams uztraucas,bet iespējams vīram būs mācība uz mūžu.Kad beigs dzert,nāks pie sajēgas,tad jau kaut kā piezvanīs.Ar stopiem arī var tikt mājās,ar tālbraucējiem.Busa šoferis vainīgs,ka ļāva busā dzert.Lielākā daļa to neļauj.

 5. jāmeklē kurjers

 6. Negaidi… Vācijā ir labākas…sparīgi pa gultu ņemas ar vietējām, kad nogurs brauks mājās 🙂

 7. Nu informācija jau gauži skopa. Patiešām, jāsāk ar kurjeru. Bet sižets parsti ir sekojošs: braucējs piedzeras, tiek izsēdināts, pazaudē maku un telefonu vai tiek apzagts, un tad nu jāklīst kā bomzim. Ja vien tas viss nebeidzas pavisam slikti. Ir jau tā bijis.

 8. Slikts kurjers, pazaudēja sūtījumu.

 9. Vajadzētu gan interesēties pie kurjera, kāpēc izsēdināts…Un kurjera vārdu, uzvārdu…

Draugiem Facebook Twitter Google+