Kokteilis
Mīli

Sievas nežēlīgā atriebība iedzen kaunā neuzticīgo vīru 16

Foto – Facebook

Īstena seriāla cienīga drāma norisinājusies Lielbritānijā, kur sieva netīšām uzzināja par sava vīra romāniņu ar viņa darba kolēģi – precētu sievieti.

Šai drāmai beigas ir trakas, jo sievas atriebība ir nežēlīga (tomēr, iespējams, taisnīga?)! 32 gadus vecais Lī Hanlons un 33 gadus vecā Eimija Maksvela satikās, strādājot uzņēmumā “Shell”.

Abi naftas rūpnīcas darbinieki tika atlaisti no darba pēc tam, kad internetā nonāca video materiāls, kurā pāris redzams nodarbojoties ar seksu.

Video ierakstu atklāja Hanlona sieva Šērona, kas atriebjoties to nosūtīja visiem vīra kontaktiem, tai skaitā – draugiem, darba kolēģiem un priekšniekiem. Video materiāls izplatījās kā meža ugunsgrēks, daudzi to saņēmušie nosūtīja video arī saviem kontaktiem.

Policija šobrīd izmeklē video materiāla izplatīšanos, kā arī apsūdzības, ka Hanlona kundze ir izdemolējusi sava vīra mašīnu pēc sānsoļa atklāšanas.

Hanlons, kurš uzņēmumā bija “Shell” bija projektu inženieris, Maksvelu satika pirms sešiem mēnešiem. Viņi sarunāja satikties viesnīcā “Premier Inn” un, tur atrodoties, nofilmēja savus seksuālos piedzīvojumus.

Hanlona kundze pāris dienas vēlāk atrada trīs video materiālus, kad draudzenes kāzās ar vīra telefonu uzņēma fotogrāfijas.

Pēc tam viņa izveidoja jaunu grupu, izmantojot aplikāciju WhatsApp, un tajā dalījās ar video materiāliem, nosūtot tos visiem vīra kontaktiem. Viņa uzrakstīja: “Pieķerts, krāpjot sievu un 8 mēnešus veco bērnu ar sū..u no “Shell”. Vai vēl kāds vēlas to darīt?”

Trīs nosūtītie video klipi drīz parādījās arī internetā. Turklāt Hanlona uz vīra mašīnas iegravēja vārdus “krāpjošais maita”.

Maksvelas kundze atteicās detalizēti komentēt notikušo, bet viņa pastāstīja, ka nezina, kā labāk aprakstīt notiekošo.

“Visi ir redzējuši šos video materiālus. Tas ir izpostījis vairākas dzīves. Tā taču nebija nekāda afēra, tas bija tikai vienas nakts sakars. Video bija viņa telefonā tikai divas dienas, līdz viņa sieva to atrada.”

Maksvela piemetināja, ka šī video dēļ ar viņu sazinājušies ļoti daudzi.

Saistītie raksti

“Mēs ar vīru vēl esam kopā, bet jau sen plānojām šķirties, šis gadījums ir tikai paātrinājis visu. Šobrīd es nemeklēju darbu, esmu nolēmusi atpūsties. Visi man ir veltījuši simpātijas. Es nezināju, ka Hanlona un viņa sievas attiecības ir tādas, ka viņai ir histēriski jārokas cauri viņa telefona failiem. Normāli cilvēki tā nedara.”

Viens no naftas rūpnīcas darbiniekiem pastāstīja: “Pāra video klips ir visas pilsētas tenku objekts, un šie video klipi izplatījās kā ugunsgrēks mežā. Es nepazīstu nevienu, kas tos vēl nav redzējis.”

[simple-poll id=”521”]

LA.lv