×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Sieviešu dienas rallijs (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šajā sacensībā uzvarētājas ir visas.

2016. gadā Starptautisko sieviešu dienu sāksim svinēt jau 5. martā! Visas kaislīgākās autobraucējas, adrenalīna un piesātinātu emociju alkstošās dāmas astoto reizi piedalīsies “Sieviešu dienas rallijā”.

Visus gadus rallijs sācies Rīgā, izbraukātas dažādas zināmākas un mazāk zināmas vietas virzienā no Rīgas un atpakaļ. Kā būs šogad?! Starts divās pilsētās (abas aptuveni 100 km attālumā no Rīgas) vienlaikus, būs divi maršruti – Vidzemē un Zemgalē, dāmas dosies vairāk iepazīt visus četrus Latvijas novadus un finišēs Rīgā modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Mar­šruts plānots aptuveni 300 līdz 350 km garš, tā laikā būs jāveic vairāki uzdevumi kontrolpunktos līdz galvaspilsētai, bet tajā jāapmeklē vēl vairāki. Pirmo reizi dalībniecēm būs pašām jāplāno savs ceļš, taktiski jāizdomā, kuru no piedāvātajiem punktiem apmeklēt būtu labāk jeb izdevīgāk, lai uzrādītu labāku rezultātu.

Jaunums – visa informācija netiks izpausta uzreiz, pasākuma organizatori dalībnieces un pārējos interesentus par gaidāmo “Sieviešu dienas ralliju” informēs pakāpeniski, tā, lai katra diena būtu pārsteigumiem pilna.

Finišā valdīs īsta kinoakadēmiskās balvas pasniegšanas ceremonijas atmosfēra – fotoaparātu zibšņi, prožektoru gaismas, uzslavas, komentāri, ziedi un daudz kas cits. Vakara pasākums notiks boulinga un izklaides centrā “Fantasy park”, bet svinīgā apbalvošanas ceremonija – modes un izklaides centra “Rīga Plaza” ēdināšanas zonā.

Šogad apbalvos trīs labākās ekipāžas katrā maršrutā, tas nozīmē, ka ikvienai dalībniecei ir lielāka iespēja iegūt pirmo vietu un saņemt arī galveno balvu.

Mašīnā drīkst atrasties līdzbraucējas, tik, cik atļauj drošības jostas automašīnā. Līdzbraucēji nedrīkst būt vīrieši, izņemot organizatoru noteiktos fotogrāfus un operatorus. Starta numuri tiek piešķirti pēc pieteikšanās datuma, t. i., jo ātrāk pieteiksies, jo augstāks starta numurs. Taču jāņem vērā, ka starta numuri var nebūt precīzi tādā secībā, kādā tiek publicēts dalībnieču saraksts.

Rallija nolikums atrodams http://womensdayrally.com/. Rallijam iespējams pieteikties līdz 2016. gada 4. marta plkst. 18.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad ir tās dienas, tad labāk tomēr ir sēdēt mājās.

Draugiem Facebook Twitter Google+