Sieviešu futbola izlase zaudē arī Maltai 0

Latvijas sieviešu futbola izlase izšķirošajā 2015.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra priekšsacīkšu kārtas spēlē otrdien ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Maltai.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Līdz ar to Latvijas futbolistes nekvalificējās kvalifikācijas sacensību pamatturnīram.

Cīņā pret trīs komandu miniturnīra saimniecēm Latvijas izlase vārtus zaudēja pirmā puslaika kompensācijas laikā un 83.minūtē.

Pretēji iepriekšējai cīņai ar Albāniju, kurā latvietes nespēja izdarīt nevienu sitienu pretinieču vārtu četrstūrī, šoreiz Latvijai protokolā fiksēti divi sitieni. Tomēr ar to bija par maz un trijās turnīra spēlēs Latvijas izlase tā arī nespēja gūt nevienus vārtus.

Kā ziņots, pirmajā mačā Latvija ceturtdien cīnījās neizšķirti 0:0 ar Luksemburgas valstsvienību, bet pēc tam sestdien ar 0:2 piekāpās Albānijai. Tieši Albānija un Malta izcīnīja pirmās divas vietas apakšgrupā un kvalificējās sacensību pamatturnīram.

Pamatturnīrā startēs kopumā 42 Eiropas valstsvienības, kuras tiks sadalītas septiņās apakšgrupās, pa sešām komandām katrā. Kvalifikācijas pamatturnīra spēles risināsies laika posmā no 2013.gada septembra līdz 2014.gada septembrim pēc mājas un izbraukuma spēļu principa. Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs 2015.gada vasarā risināsies Kanādā, un tajā iekļūs tikai deviņas labākās Eiropas kontinenta komandas.