Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sieviešu horoskops 2019. gadam saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Sievietes mūsdienās sasniedz tādus pašus panākumus kā vīrieši. Horoskops sievietēm saskaņā ar zodiaka zīmi dos iespēju uzzināt, kādus kāpumus un kritumus ikvienā dzīves jautājumā zvaigznes sola 2019. gadam.

Auns

2019. gads solās būt piesātināts ar patīkamām iepazīšanās iespējām un daudziem ceļojumiem. Lai gan mīlas sakari var ātri beigties, tomēr tie atstās neaizmirstamas atmiņas. Ir visas iespējas iekarot karjeras Olimpu, tiekot gandrīz līdz pašai virsotnei. Tikai nevajag jaukt darba un mīlas attiecības, tas var stipri traucēt šai zīmei.

Centies ieklausīties savā iekšējā balsī, jo tas ļaus izvairīties no daudzām kļūdām. Gada patronese jeb aizgādne dos iespēju iegūt labu amatu darbā un realizēties izvēlētajā darba jomā.

Vērsis

Šis gads būs piesātināts ar ne pārāk patīkamiem notikumiem un pārsteigumiem. Bet nevajag nervozēt par sīkumiem. Galvenais, ko nepieciešamas iemācīties – valdīt savas emocijas. Kontrolē emocijas un pārvaldi situāciju, un tad negatīvas lietas neatradīs vietu tavā dvēselē.

Sievietēm Vēršiem nāksies iziet cauri daudziem pārbaudījumiem. Un tikai pēc tiem tu sajutīsi īstu vēlmi un alkas uzvarēt. Nepārvērt savu dzīvi ilūzijās un dzīvo tikai tagadnē. Tā tu varēsi ieskatīties patiesībai acīs, jo savādāk tevi pavadīs izmisums un garlaicība.

Dvīņi

Šogad vērts nodarboties ar sevis pilnveidošanu un mācībām. Visas aktivitātes sniegs pozitīvu rezultātu. Tu varēsi pāriet uz jaunu darbu vai apgūt profesiju, kura sekmēs tavu finansiālo stāvokli. Paša vēlmes ir pirmais pakāpiens uz panākumiem.

Zvaigznes sola karjeras izaugsmi, ko nevar teikt par mīlas attiecībām. Tajās līdz vasaras vidum būs klusums, bet gada beigās ir gaidāmas jaunas iepazīšanās. Bet šim notikumam nenāktu par sliktu sagatavoties – uzlabot savu emocionālo stāvokli un nokļūt harmonijā ar apkārtējiem.

Vēzis

Šajā gadā šīs zīmes pārstāvēm būs iespējas realizēt visus savus talantus un parādīt savu potenciālu. Rudens būs piemērots laiks, lai sāktu nodarboties ar garīgu attīstību. Atrodi interesantu nodarbošanos, kas attīstīs tavas radošās izpausmes.

Neiesaisties konfliktos ar tuviniekiem, jo pastāv iespēja sastrīdēties uz ļoti ilgu laiku. Racionāli tērē laiku un enerģiju, un tad tavi plāni noteikti gūs rezultātus. Mācies tikt galā ar neparedzamām situācijām.

Lauva

Tava pašpārliecinātība un ambīcijas var nākt tev par labu. Bet problēmas vienalga liks sevi manīt, lai gan tās izdosies ātri atrisināt un nokārtot. Centies ar savām negācijām neapgrūtināt un neaplipināt citus.

Šāds emocionālais stāvoklis gaidāms tuvāk vasarai. Iemācies piekāpties vecākiem cilvēkiem, un bez uzaicinājuma neiesaisties ģimenes strīdos. Visas stresa situācijas paliks otrajā plānā, ja sāksi kontrolēt savus izteikumus un emocijas.

Jaunava

2019. gads sola sievietēm gan prieku, gan neveiksmes, kāpumus un kritumus. Esi uzmanīga pret nepazīstamiem cilvēkiem, jo tie var negatīvi ietekmēt tavu finansiālo stāvokli.
Liktenīga tikšanās izmanīs visus tavus plānus, lai gan šajās attiecībās nevajag gaidīt mieru. Ģimenes sievietēm ir vērts visdažādākajos veidos nostiprināt attiecības un nedusmoties par sīkumiem.

Nebūtu slikti paņemt pārtraukumus starp darbu un atpūtu. Kas attiecas uz darbu, tā būs daudz, tāpēc jāapbruņojas ar pacietību. Tomēr gada beigās tu ieraudzīsi šo pūliņu rezultātus pieklājīgas summas izskatā.

Svari

Loģiskā domāšana un prāts palīdzēs pārvarēt visas finansiālās grūtības. Tikai nevajag tērēt laiku konfliktu situācijām, jo tad tu riskē būt ievilkta nepatīkamos notikumos. Mīlas attiecībās gaidāmas grandiozas pārmaiņas. Tavas jaunās attiecības piepildīs dvēseli ar dzīvīgu enerģiju un sola vētrainu turpinājumu.

Iemācies pielāgoties situācijai un noteiktiem cilvēkiem. Pretējā gadījumā tu nevarēsi ieraudzīt rezultativitāti savā darbā. Savas darba lietas neienes ģimenes attiecībās. Visas problēmas atstāj ārpus mājas sliekšņa, citādi cietīs tava mierīgā ģimenes dzīve.

Skorpions

Šo zodiaka zīmi sagaida smags periods. Pastāv iespēja, ka tev būs jāuzņemas visi vīriešu pienākumi un jāpelna nauda. Neuzņemies tās saistības, kuras šķiet gandrīz neizpildāmas.

Vairāk uzmanības pievērs savam skaistumam un garderobei, jo, dzenoties pēc finansēm, tu vari pazaudēt savu sievišķo pievilcību. Uzticies savai intuīcijai, tā pateiks priekšā izeju no pašas grūtākās situācijas. Velti netērē emocijas un iemācies kontrolēt vārdus. Gada beigās situācija atgriezīsies normālās sliedēs, un visi neatrisinātie jautājumi atrisināsies paši no sevis.

Strēlnieks

Gada sākumā sāksies sarežģīts periods finanšu un darba sfērā. Tev nāksies pieņemt daudzus svarīgus lēmumus, izlabojot kļūdas. Pacenties uz situāciju paraudzīties no malas, jo tā tu sevi pasargāsi no maldiem.

Ja tu veiksi pareizu visu nepatikšanu analīzi un tiksi galā ar visām problēmām, vasaras beigās kļūsi par uzvarētāju un iegūsi patīkamus bonusus par smago darbu. Velti laiku bērniem, un liec akcentu uz viņu lūgumiem.

Mežāzis

Šis ir viens no veiksmīgākajiem gadiem finanšu jomā. Tikai nepalaid garām iespēju to arī izmantot. Centies nepieļaut kļūdas un zaudējumus. Gada vidū saistības un atbildība pieaugs, bet nebaidies no tā. Drosmīgi izpildi ikvienu darbu un nevilcinoties pieņem ātru lēmumu.

Ģimenes attiecībās pavasarī gaidāms uzticības trūkums, tomēr uzlabojumi attiecībās būs rudens vidū.

Ūdensvīrs

Mīlestības joma šogad būs uzmanības centrā. Tava grācija un asprātība dos iemeslu vīriešiem tev pievērst pastiprinātu uzmanību. Darījumu un finanšu pacēlums būs pakāpenisks. Darbā būs nepieciešama pārliecība un gudrs prāts. Tava apķērība palīdzēs ātri pieveikt ceļu uz panākumu virsotni.

Parādīsies mākslinieciskas spējas, kuras varēsi izmantot kā idejas peļņas gūšanai. Mīlas attiecībās gaidāmas maznozīmīgas pārmaiņas, iespējama izdevīga iepazīšanās.

Zivis

Saistītie raksti

2019. gadā tev būs nepieciešams stiprs gribasspēks un izturība. Būs riskanti brīži, bet, ja tu nebaidīsies riskēt, rezultāts tevi aizvedīs līdz panākumiem. Centies izvairīties no konfliktiem vai tos novērot no malas. Daži emocionāli uzplaiksnījumi neļaus tev pilnībā koncentrēties. Tāpēc atmet savu dedzību un velti visus spēkus mierīgiem darba mirkļiem.

Savieno garīgu harmoniju un fizisku apmierinājumu. Šādā brīnišķīgā tandēmā visas lietas sāks izdoties. Mīlas attiecības tev kļūs par dzīvinoša gaisa malku.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv