Mobilā versija
+14.9°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
25. novembris, 2015
Drukāt

Sieviešu ieradumi, ko vīrieši nevar paciest (3)

Foto - Fotolia © vladimirfloydFoto - Fotolia © vladimirfloyd

Mīļās dāmas, pavērojiet kārtīgi un iegaumējiet, kuri jūsu ieradumi nemaz nav pievilcīgi vai jauki.

Lūk, ko vīrieši saka par sieviešu ieradumiem, kurus viņi necieš.

Sievietēm vienmēr vajadzētu aizvērt tualetes durvis
Ir tiešām pretīgi redzēt sievieti kārtojam savas vajadzības. Neatstāj tamponus aiz sevis, jo vīriešiem tas ir ļoti nepatīkams skats.

Materiālistes
Vīriešiem nepatīk sievietes ar pārāk materiālistiskiem uzskatiem. Ja viņa izsaka pārāk daudz komentāru par vīrieša rokas pulksteni, kurpēm vai automašīnu, ar ko viņš brauc, tad viņam zūd interese.

Spiediens
Vīrieši vēlas satikties ar sievietēm brīvā, nepiespiestā gaisotnē. Ja vīrietis jau ir nomākts un uz viņu vēl tiek izdarīts spiediens, tad arī zūd interese.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. A es domaaju,ka buus par to,ka nepatiik shiem ka ar rulljiem pa maaju staigaa

  2. Nu, un?
    Vispār jau, lai tā sieviete sēž blakus vīrietim, smuki izskatās un tur labāk muti ciet. Nav ko te atļauties teikt ko vairāk visuvarenajiem vīriešiem par “jā, dārgais, lieliskais, izskatīgais”. Vīrietim patīk tas, vīrietim vajag šito, vīrietim riebjas vēl kaut kas un vīrietiem svaŗigs ir vēl sazin kas.. Nu, un? Varbūt sievietēm jāpārstāj būt vīriešu lupatām un būtu jāsāk labāk domāt par to, kas pašām patīk vai nepatīk, riebjas vai ir vienkārši nepieciešams?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+