×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Sieviešu paradumi, kas vīriešiem atņem vīrišķību, bet pašām – sievišķību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ikviena sieviete vēlas būt kopā ar pašpārliecinātu, neatkarīgu, vīrišķīgu un ar spilgtu personību apveltītu vīrieti. Tomēr mēs nereti aizmirstam, ka šādas attiecības pieprasa arī nemitīgu pilnveidošanos no mums pašām, izkopjot savu sievišķību un unikalitāti.

Izplatītākā kļūda, kā atzīst vīrieši, ko sievietes attiecībās pieļauj, ir centieni vīrieti ierobežot. Tā vietā, lai mēs bagātinātu savu ikdienu un pašas sevi, nereti nosodām partnerus par viņu vēlmi gūt jaunus iespaidus ārpus ierastās attiecību ikdienas. Tieši šī iemesla dēļ, kā izrādās, attiecības izjūk visbiežāk.

Šai sakarā, aptaujājot paziņas, kolēģus, draugus un arī tuviniekus, noskaidrojām, kādi ir izplatītākie sieviešu paradumi, kas viņu partneriem atņem vīrišķību un apdraud attiecību laimi un harmoniju.

Cenšanās kontrolēt vīrieša dzīvi
Sievietes ir apbrīnojami ziņkārīgas un aktīvas savā ikdienā, ar nenoliedzamu apņēmību realizējot ikvienu no sevis uzstādītajiem mērķiem. Diemžēl nereti, izveidojoties nopietnām attiecībām, mēs izlemjam ieviest, mūsuprāt, nepieciešamās korekcijas arī savu mīļoto vīriešu ikdienā, uzņemoties pār to pilnīgu kontroli.

Neviens vīrietis savukārt nespēj justies labi un harmoniski attiecībās, kurās viņam netiek dota personiskā brīvība. Lai novērstu šo kļūdu, ļauj savam partnerim vismaz stundu dienā pavadīt vienam – nodarbojoties ar kādu hobiju vai vienkārši atpūšoties vienatnē. Lai gan zināmu laiku būsiet pavadījuši šķirti, koncentrējoties katrs uz sev aktuālām nodarbēm, jūsu savstarpējā saikne tiks stiprināta un kopā pavadītais laiks kļūs krietni kvalitatīvāks.

Nemitīga mērošanās spēkiem

Lai gan mūsdienās valda dzimumu līdztiesība, sievietes tomēr nemitīgi tiecas arvien apliecināt savu dominanci neskaitāmās dzīves sfērās, kā rezultātā spēks un neatkarība tiek demonstrēti vietā un nevietā.

Mūsdienu sievietes lielākoties tiecas iemantot finansiālu neatkarību, sasniegt iecerētos mērķus savā profesionālajā attīstībā, kā arī nesteidzas veidot ģimeni, vispirms izbaudot iespējas sevi apliecināt un realizēt pārējās dzīves sfērās.

Tomēr tai pat laikā mēs vēlamies saņemt uzmanību un rūpes no vīriešiem, justies lolotas un aizsargātas. Pretrunīgajām vēlmēm kombinējoties, mēs aizmirstam, ka pašas esam kļuvušas par tiem prinčiem, ko reiz vēlējāmies apprecēt, kā rezultātā arī vīrieši jūt apjukumu un neizpratni par to, kas īsti no viņiem tiek sagaidīts.

Centieni mainīt vīrieša raksturu

Lai arī cik stipra nebūtu tava pārliecība, ir neiespējami mainīt pieauguša vīrieša raksturu. Neraugoties uz to, neskaitāmas sievietes ik dienas nopūlas, lai pārveidotu savus mīļotos, taču visbiežāk panākumus negūst. Protams, savu vīrieti rīkoties tā, kā tev labpatīk, vari piespiest ar emocionālas šantāžas palīdzību.

Vairums stiprā dzimuma pārstāvju ir gatavi darīt jebko, lai viņu sievietes justos labi. Taču izvērtē, vai patiešām vēlies dzīvot pasaulē, kurā vienīgos noteikumus (turklāt ne vienmēr pareizākos un vēlamākos) diktē tu? Tas ir ātrākais ceļš pretim vīrieša personības un pašapziņas sagrāvei.

Viņa sapņu un mērķu neatbalstīšana

Var jau būt, ka tava dzīve būtu krietni ērtāka, ja vīrietis savu ikdienu pavadītu darbā un mājās, nodarbojoties vien ar mājsaimniecības pienākumiem, tevis lutināšanu un bērnu pieskatīšanu. Tomēr, visticamāk, tu iemīlējies ambiciozā un kaislīgā personībā, tevi savaldzinot tieši mīļotā mērķiem un spraigajai ikdienai. Neatņem vīrietim viņa sapņus savtīgu apsvērumu dēļ – agri vai vēlu tevi pašu nogurdinās otrās pusītes dzīves vienmuļība.

Izvēlies frāzes, ko lietot sarunā ar partneri

Strīdu karstumā mēs bieži vien pasakām vārdus, ko vēlāk rūgti nožēlojam. Ja arī tev piemīt niķis dusmās izteikt frāzes, ko patiesībā nemaz nedomā nopietni, dari visu, lai no šīs rakstura īpašības atbrīvotos. Komunicējot ar vīrieti, ir svarīgi neaizvainot viņa ego, jo pārmetumi, ko sievietes pēc neilga laika vairs pat neatcerētos, vīrieti var vajāt krietni ilgāk, graujot viņa pašapziņu un savas vērtības apzināšanos.

Izvairies no partnera kritizēšanas, tā vietā iedrošinot viņu. Tas ļaus vīrietim noticēt saviem spēkiem un sasniegt kārotās virsotnes, kas jums abiem atvieglos tāda dzīves līmeņa sasniegšanu, pēc kāda kārojat. Ikvienam vīrietim ir nepieciešams uzmundrinājums un novērtējums, nevis viņa spēju apšaubīšana vai, vēl ļaunāk, atkārtota norādīšana uz personības trūkumiem.

delfivina

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+