×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Sieviešu rallijā Jūrmalā grasās sasniegt jaunu Ginesa rekordu

foto: rekordrallijs.lvfoto: rekordrallijs.lv

Augustā Jūrmalā gaidāmajā sieviešu rallijā grasās sasniegt jaunu Ginesa rekordu, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Pirmais sieviešu rallijs Jūrmalā notiks 23.augustā, un tā laikā iecerēts sasniegt Ginesa rekordu – visvairāk dalībnieču sieviešu motorsporta pasākumā.

Šobrīd šis rekords pieder Indijai, kur februārī līdzīgā pasākumā piedalījās 467 ekipāžas un kopā 934 sievietes. Atskatoties uz iepriekšējā sieviešu rallija rezultātiem, Latvija šo rezultātu jau ir pārspējusi – šogad Sieviešu dienas rallijā bija pieteiktas 556 ekipāžas un kopā 2000 dāmu.

Sacensības norisināsies Jūrmalā un tās apkārtnē 23.augustā. Reģistrēšanās, starts un finišs būs kempingā “Nemo”. Pēc visu kontrolpunktu atrašanas norādītajā secībā un veiksmīga finiša dalībnieces gaidīs koša un vasarīga ballīte.

Vakara noslēgumā neizpaliks arī uzvarētāju sumināšana un veicināšanas balvu pasniegšana vairākās nominācijās. Tāpat visām dalībniecēm pēc rekorda apstiprināšanas tiks dāvināts sertifikāts par piedalīšanos jauna Ginesa pasaules rekorda uzstādīšanā.

Pieteikties dalībai sieviešu rallijā var mājaslapā ”www.rekordrallijs.lv” vai ”www.sacensibas.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+