Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
8. marts, 2013
Drukāt

Sieviešu smadzenes ir efektīvākas nekā vīriešu


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Kaut arī sievietēm ir par astoņiem procentiem mazākas smadzenes nekā vīriešiem, tās tomēr ir efektīvākas,” teikts Losandželosas un Madrides universitāšu kopīgā pētījumā.

 

Britu laikraksta “The Sunday Times” aprakstītajā pētījumā secināts, ka sievietes ir apveltītas ar labākām spriestspējām, kā arī veiksmīgāk tiek galā ar dažādiem pārbaudījumiem, kas saistīti ar skaitļiem. Turklāt sievietes sekmīgāk spēj pielāgoties pārmaiņām. “Sieviešu smadzenes demonstrē krietni lielāku efektivitāti, jo tās izmanto ievērojami mazāk enerģijas un neironus nekā vīrieši, lai izdarītu vienas un tās pašas darbības,” teikts pētījumā. Tajā skaidrots, ka sieviešu smadzenes ir “koncentrētākas nekā vīriešu”. “Smadzeņu izmēram nav nekādas nozīmes to funkcionalitātē,” secināts pētījumā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+