×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. aprīlis, 2014
Drukāt

Sieviete ar meliem par hokeja spēlēšanu un ģimenes traģēdijām vīrietim izkrāpj 36 895 eiro

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā sieviete apsūdzēta par 36 895 eiro izkrāpšanu no vīrieša. Cietušajam tika melots, ka nauda vajadzīga hokeja spēles prasmju uzlabošanai un traģiski bojāgājušo tuvinieku bērēm.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga informēja, ka apsūdzētā sieviete spēlēja hokeju un, būdama personīgi pazīstama ar cietušo, ļaunprātīgi izmantoja iegūto viņa gatavību materiāli atbalstīt viņas centienus pilnveidot savas hokeja spēles prasmes, apmeklējot dažādas treniņa nometnes un apmācības.

Apsūdzētā paziņoja, ka brauks uz hokeja nometni Kanādā un cietušais viņai pārskaitīja naudu, tomēr komandā apsūdzētā netika pieņemta.

Turpinot savu krāpšanas nodomu, apsūdzētā ar cietušo panāca abpusēju vienošanos, ka turpmākai naudas līdzekļu saņemšanai no cietušā viņai jāpiedalās hokeja treniņa nodarbībās un spēlēs un jāmācās augstskolā.

Sieviete sniedza cietušajam nepatiesas ziņas par to, ka spēlē hokeju Kanādā un ASV, kā arī apmeklē mācību nodarbības. Naudu viņa saņēma, taču visu laiku bija Latvijā un nekur nebija aizbraukusi, bet telefoniski un elektroniskajā sarakstē cietušajam apstiprināja, ka mācās Ziemeļamerikā un spēlē hokeju.

Lai izraisītu labdara līdzjūtību, sieviete paziņoja, ka it kā traģiski bojā gājis sākumā viņas tēvs, pēc tam māte, bet vēl pēc laika, ka bojā gājis arī brālis. Cietušais iežēlojās un iedeva apsūdzētajai naudu bēru izdevumiem.

Kopumā apsūdzētā sieviete no cietušā ieguva vairāk nekā 36 895 eiro.

Lieta nodota Rīgas pilsētas Centra rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+