×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Sieviete Centrālcietumā cenšas ienest narkotikas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki Centrālcietuma teritorijā aizturējuši sievieti, pie kuras atrastas narkotiskās vielas. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka 1992. gadā dzimusī sieviete bija ieradusies apciemot kādu no ieslodzītajiem. Mantu pārbaudes laikā pie viņas atrada un atsavināja iepakojumu, kurā atradās narkotiskās vielas – 30 tabletes klonazepāma un 20 tabletes diazepāma.

Noskaidrojot sievietes identitāti, policijas darbinieki konstatēja, ka aizturētā jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, vēsta VP.

Šobrīd pret sievieti sākti divi kriminālprocesi. Viens kriminālprocess sākts par narkotisko vielu nodošanu personām, kuras ievietotas ieslodzījuma vietās, kam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Savukārt otrs kriminālprocess sākts par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, paredzot sodu – brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+