Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Sieviete cietumā mēģina ienest pelmeņos paslēptas narkotikas

Foto - no "LA" arhīvaFoto - no "LA" arhīva

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki pagājušajā piektdienā aizturējuši kādu sievieti, kura Brasas cietuma ieslodzītajiem mēģinājusi ienest un nodot dažādas narkotiskās vielas, liecina VP informācija.

Pārbaudot sievietes mantas, likumsargi pie viņas atrada deviņus pelmeņus, kuros paslēptas vairākas narkotiskās vielas – marihuāna, “ecstasy”, heroīns, metamfetamīns un kokaīns. 1970. gadā dzimusī sieviete aizturēta.

Sieviete neatzīst savu vainu, norādot, ka nav zinājusi par pelmeņos paslēptajām narkotikām. Policija noskaidrojusi, ka sieviete jau iepriekš sodīta par cita rakstura likuma pārkāpumiem.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par narkotisko vielu nodošanu personai, kas atrodas ieslodzījuma vietā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+