×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2012
Drukāt

Sieviete Daugavpilī pēc dzemdībām pa logu izmet mazuli

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar, 17.jūlijā, kāda 37 gadus veca sieviete Daugavpilī pēc dzemdībām pa otrā stāva logu izmetusi savu jaundzimušo mazuli, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes inspektore Anastasija Laizāne.

Sieviete dzemdējusi mājās un mazuli pa logu izmetusi uzreiz pēc dzemdībām. Kā viņa paskaidrojusi policijai, bērns viņai nav bijis vajadzīgs. Policija informē, ka sieviete bijusi psihoneiroloģiskajā uzskaitē.

Mazulis ar smagām traumām nogādāts slimnīcā Jēkabpilī, savukārt sieviete nogādāta slimnīcā Daugavpilī. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, šis ir viņas pirmais bērns.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, mediķu vērtējumā, mazulis ticis cauri ar salīdzinoši vieglām traumām, bet ārsti turpina pārbaudīt bērniņa veselības stāvokli. Kritiena rezultātā zīdainis guvis dažādus ķermeņa sasitumus. Mazulim tiks veikta neirosonogrāfija. Mediķiem pašlaik ir grūti pateikt, vai kritiens nebūs atstājis paliekošas sekas, tostarp galvas traumu, tam esot vajadzīgs laiks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+