Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sieviete – Dvīnis: partnerattiecību saderība ar visiem 12 zodiaka zīmju vīriešiem0

Foto: Unsplash

Ar Aunu – draudzīgas attiecības

Dvīņi un Auns kopā jūtas ļoti labi, kā labākie draugi, bet saskanīga ģimenes dzīve nav domāta viņiem. Auna zīmes vīrieša un Dvīņu zīmes sievietes attiecības vairāk līdzinās iemīlējušos pusaudžu randiņiem nekā parastai ģimenes dzīvei. Rosīgā Dvīņu sieviete nekādi nespēj nosēdēt uz vietas, tāpēc Aunam vienmēr rodas kāds iemesls greizsirdības uzliesmojumam, un viņa lepnajai dabai ar to grūti samierināties. Šajā divu neatkarīgu personību savienībā konflikti ir tikpat kā neizbēgami, un tie var beigties ar attiecību krahu.

Ar Vērsi – īslaicīgās attiecības

Vērsis ir zemes cilvēks ar praktisku dabu, un aktīvās Dvīņu sievietes nepastāvība un regulāra nodarbošanās maiņa viņam nav saprotama. Vēl mazāk viņš spēj samierināties ar to, ka Dvīņu sievietei mājas nav svarīgākā vieta uz zemes. Viņa arī nav gatava visu brīvo laiku rāmi un paklausīgi pavadīt pie ģimenes pavarda. Tieši tāpēc šajā savienībā konfliktu netrūkst. Vērsis, to neizturēdams, no ģimenes var aiziet. Atšķirīgo dzīves vērtību un prioritāšu dēļ šī savienība parasti nav ilglaicīga.

Ar Dvīņiem – attiecības bez saistībām

Dvīņu sievietes un Dvīņu vīrieša attiecības par harmoniskām ir grūti nosaukt, jo tajās valda emociju vētra, kaislība, savstarpējā pievilkšanās un atgrūšana, kā arī savstarpējas pretenzijas un pārmetumi – un tas viss no dienas dienā. Viņu kopdzīvē nereti notiek attiecību noskaidrošana, kad abi nepaguruši aizstāv katrs savu taisnību. Šajā ziņā sabiedrisko, enerģisko un rosīgo Dvīņu radītā savienība nav ilgstoša. Abu partneru neatkarības un neierobežoto brīvības alku dēļ viņu starpā var pastāvēt draudzība vai mīlestība bez saistībām.

Ar Vēzi – savstarpējo simpātiju attiecības

Vēža vīrietim mājas un ģimene ir viss, turpretī Dvīņu sieviete pēc laulības un mājsaimniecības vadīšanas netiecas. Viņai galvenais ir brīvība, ko viņa baidās zaudēt. Ikdienas dzīvē viņi ir pārāk atšķirīgi, katrs ar saviem sapņiem un mērķiem. Piesardzīgajam Vēža zīmes vīrietim un rosīgajai Dvīņu zīmes sievietei ir pilnīgi atšķirīgs dzīves temps. Arī uzskati par ģimeni un pienākumiem viņiem ir pilnīgi pretēji. Tāpēc šī pāra attiecības reti kad ir noturīgas. Viņi var būt labi draugi, kas viens otru papildina, bet neierobežo.

Ar Lauvu – sarežģītas attiecības

Attiecību sākumā Lauvam ar viņa karalisko pievilcību nav grūti iekarot zinātkāro Dvīņu sievieti, taču drīz vien Lauvu pārsteidz fakts, ka Dvīņu sieviete nemaz nevēlas zaudēt brīvību. Viņa turpina dzīvot savu dzīvi, turpretī Lauvas zīmes vīrietis uzskata viņu par savu īpašumu un cenšas viņu par to pārliecināt. Šādā gadījumā attiecībās nenovēršami ir konflikti un izskaidrošanās. Kad jaunības trakulības pierimst, Lauvas zīmes vīrietim un Dvīņu zīmes sievietei ir iespēja izveidot stipru ģimeni.

Ar Jaunavu – attiecības izaugsmei

Jaunavas zīmes vīrietis ir noskaņots uz stabilām un nopietnām attiecībām, taču rosīgā Dvīņu zīmes sieviete baidās zaudēt savu brīvību. Šajās attiecībās Dvīņu sieviete ienes Jaunavas vīrieša dzīvē svaigas strāvas, kustīgumu un bezbēdīguma elementus, kā racionālajam Jaunavas zīmes vīrietim tik ļoti pietrūkst. Parasti viņu savienībai nav ilgs mūžs, taču abi partneri var iegūt interesantu pieredzi, kas ietekmēs viņu turpmāko dzīvi. Parasti šīs attiecības izjūk dēļ Dvīņu sievietes nevēlēšanās uzņemties saistības.

Ar Svariem – līdzīgo attiecības

Dvīņu sievieti var neapmierināt fakts, ka Svaru vīrietis ilgi domā un rīkojas pārāk lēni, tomēr viņa teicami prot viņu uzmundrināt. Svaru vīrietis tāpēc ir gatavs Dvīņu sievietei piedot viņas ieradumu daudz laika pavadīt ārpus mājām un ne visai nopietno attieksmi pret solījumu pildīšanu. Kaut arī, no malas raugoties, šī savienība var šķist dīvaina un nesaprotama, taču Svaru vīrieti un Dvīņu sievieti vieno kopējas rakstura īpašības, kas ļauj viņiem vienam otru labi izprast un pieņemt.

Ar Skorpionu – attiecības, kurās virmo kaisle un greizsirdība

Skorpionam ir grūti samierināties ar koķeto Dvīņu zīmes sievieti, kurai ir daudz pielūdzēju. Tie uzjundī Skorpionā svelošu greizsirdību, turklāt Dvīņu sieviete parasti nav noskaņota visu savu dzīvi veltīt mājai un ģimenei. Viņa vienmēr atradīs ieganstu, lai dotos ārpus mājas. Tas viss liek Skorpionam lēkt vai no ādas ārā un provocē viņu uz konfliktiem un greizsirdības scēnām. Ja Skorpions ir daudz vecāks par Dvīņu sievieti, viņu savienība mēdz būt krietni vien stiprāka. Šajā savienībā var būt mīlestība no pirmā acu skatiena.

Ar Strēlnieku – attiecības savam priekam

Gan Strēlnieka vīrietis, gan Dvīņu sieviete ir neatkarīgas personības, kas īpaši nav noskaņotas ne dibināt ģimeni, ne noslēgt laulību. Taču tieši brīvās attiecības liek viņiem arvien ciešāk savstarpēji pieķerties. Tādējādi Strēlnieka vīrietis un Dvīņu sieviete ar laiku var izveidot stabilu ģimeni un nodzīvot kopā ilgu un laimīgu mūžu. Viņus vieno tieksme uz piedzīvojumiem un ceļojumiem, tāpēc abiem patīk brīvo laiku pavadīt ārpus mājas, baudot dzīvi. Viņi abi necieš rutīnu un sabiedrībā pieņemtos standartus.

Ar Mežāzi – izaicinājuma attiecības

Neatkarīgās Dvīņu zīmes sievietes un konservatīvā, ģimeniskā Mežāža zīmes vīrieša pretrunīgās īpašības cita citu papildina. Lai arī cik neiespējamas šķiet šīs attiecības, tomēr šai savienībai paveras visas iespējas, ja vien partneri nesāk viens otru pāraudzināt. Tomēr vienīgais stabilitātes garants šajā savienībā būs pacietīgais un gudrais Mežāzis. Ja Dvīņu sieviete ir jaunāka par Mežāzi vai abiem jau ir pāri četrdesmit, tad šim pārim izredzes ir daudz lielākas.

Ar Ūdensvīru – attiecības bez nosacījumiem

Viņu abu brīvību mīlošajiem raksturiem ir svešas jebkādas saistības, tāpēc viņi parasti paliek kopā tikmēr, kamēr abiem ir labi. Tomēr, par spīti deklarētajai neatkarībai, nereti izrādās, ka savienība ir kļuvusi stipra, un tas noticis, tieši pateicoties Ūdensvīra un Dvīņu prasmei saprast vienam otra vājības un tās pieņemt. Gan Ūdensvīra zīmes vīrietis, gan Dvīņu zīmes sieviete ir pārāk zinātkāras būtnes, lai vakaros divatā sēdētu mājās. Viņiem interesē viss, kas pasaulē notiek, tāpēc cenšas ceļot, pavadīt laiku ar draugiem un izklaidēties.

Ar Zivīm – attiecības ar savstarpējiem noslēpumiem

Dzīvē ne Zivju zīmes vīrietis, ne Dvīņu zīmes sieviete nav noskaņoti uz to, ka cilvēku starpā vajadzētu valdīt pilnīgai atklātībai un skaidrībai, jo viss atrodas kustībā un nemitīgi mainās. Kaut kas noklusēts, kaut kas līdz galam nepateikts, katram savi noslēpumi un pat neuzticība – tas viss abiem partneriem šķiet pilnīgi normāli un attaisnojami, un tāpēc šādas attiecības reti kad ir ilgstošas. Taču atsevišķos gadījumos Dvīņu sieviete un Zivju vīrietis apzināti piever acis uz savas otrās puses noslēpumiem, lai saglabātu šīs attiecības.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Palutini sevi! Horoskopi 12. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 11. līdz 17. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vajadzētu sagatavoties grūtībām, kas tevi sagaida! Horoskopi 11.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Opozīcija pamet sēžu zāli
44 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Ilze Aizsilniece: Kurp dodamies? Par ētiku, algām un mediķiem 2
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām būs jāpiedalās skolēnu brīvpusdienu finansēšanā
39 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
MH17 notriekšanas izmeklētāji publicē telefonsarunas: ko tās atklāj?
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Mediķi izglābj bērnu, kas piedzimstot svēra 350 gramus
1 stunda