Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. maijs, 2015
Drukāt

Sieviete iekrīt pamestā akā un gūst smagas traumas (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Piektdien, 1.maijā, Zemgales reģionā kāda 65 gadus veca sieviete, ejot pa pļavu, iekritusi četrus metrus dziļā pamestā akā. Lai izceltu sievieti no akas, mediķiem nācies piesaistīt glābējus, savukārt cietusī pēc izcelšanas no akas ar smagām traumām un aizdomām par iekšējo orgānu sasitumiem nekavējoties hospitalizēta.

Slimnīcā vakar nonākusi arī 54 gadus veca sieviete, kura pie savas mājas Rīgas reģionā mēģinājusi izkārt karogu, taču zaudējusi līdzsvaru un, krītot no apmēram divus metrus augstām saliekamajām kāpnēm, guvusi galvas traumu.

Tāpat vakar mediķu palīdzība bijusi nepieciešama diviem bērniem, kuri savainojušies šūpoļu tuvumā.

Kurzemē septiņgadīgs bērns pienācis pārāk tuvu šūpolēm un pēc saņemtā sitiena ar pieres kaula lūzumu nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, savukārt Rīgā maza meitene saņēmusi triecienu ar šūpolēm pa galvu, pastaigājoties pa rotaļu laukumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1245 izsaukumiem, no tiem 242 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nav ko vecuma galā pa svešu pļavu vazāties

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+