Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. maijs, 2015
Drukāt

Sieviete iekrīt pamestā akā un gūst smagas traumas (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Piektdien, 1.maijā, Zemgales reģionā kāda 65 gadus veca sieviete, ejot pa pļavu, iekritusi četrus metrus dziļā pamestā akā. Lai izceltu sievieti no akas, mediķiem nācies piesaistīt glābējus, savukārt cietusī pēc izcelšanas no akas ar smagām traumām un aizdomām par iekšējo orgānu sasitumiem nekavējoties hospitalizēta.

Slimnīcā vakar nonākusi arī 54 gadus veca sieviete, kura pie savas mājas Rīgas reģionā mēģinājusi izkārt karogu, taču zaudējusi līdzsvaru un, krītot no apmēram divus metrus augstām saliekamajām kāpnēm, guvusi galvas traumu.

Tāpat vakar mediķu palīdzība bijusi nepieciešama diviem bērniem, kuri savainojušies šūpoļu tuvumā.

Kurzemē septiņgadīgs bērns pienācis pārāk tuvu šūpolēm un pēc saņemtā sitiena ar pieres kaula lūzumu nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, savukārt Rīgā maza meitene saņēmusi triecienu ar šūpolēm pa galvu, pastaigājoties pa rotaļu laukumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1245 izsaukumiem, no tiem 242 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nav ko vecuma galā pa svešu pļavu vazāties

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+