×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. janvāris, 2015
Drukāt

Sieviete konflikta laikā iesit civilvīram pa galvu un traumē dzimumorgānus

Bakugunis

Valsts policijas (VP) darbinieki aizturējuši kādu sievieti Jūrmalā, kura konflikta laikā civilvīram ar ķebli iesitusi pa galvu un pēc tam nodarījusi bojājumus viņa dzimumorgāniem, informē VP.

Jūrmalas policijas iecirkņa darbinieki naktī uz otrdienu, 20. janvāri, saņēma izsaukumu uz Kauguriem, kur kādā dzīvoklī izcēlies ģimenes konflikts, kura laikā civilsieva dzīvesbiedram nodarījusi miesas bojājumus.

Policijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka cietušais vīrietis ar civilsievu kopā lietojis alkoholiskos dzērienus. Kādā brīdī starp abiem izcēlies konflikts. Tā laikā sieviete ar ķebli iesita dzīvesbiedram pa galvu. Sitiena rezultātā vīrietis zaudējis samaņu. Pēc tam sieviete, novelkot civilvīra bikses, nodarīja bojājumus viņa dzimumorgāniem.

Cietušais 1963.gadā dzimušais vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Aizdomās par nozieguma izdarīšanu policisti aizturēja un nogādāja iecirknī vīrieša civilsievu, kura dzimusi 1959.gadā.

Policisti noskaidroja, ka šī ģimene jau iepriekš vairākkārt nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar ģimenes skandāliem un huligāniskām darbībām.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Veicot ekspertīzes, tiks noskaidrota nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpe.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+