Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. marts, 2015
Drukāt

Sieviete kopmītnēs Olainē sadur istabas biedreni

Foto  - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policijas (VP) darbinieki Olainē aizturējuši sievieti, kura kopmītnēs kopīgas alkohola lietošanas laikā sadūrusi savu istabas biedreni, liecina policijas informācija.

Policijā norāda, ka Olaines iecirkņa darbinieki pagājušajā sestdienā, 7. martā, pēc plkst. 20 saņēma izsaukumu uz Zemgales ielu, Olainē, kur kādās kopmītnēs kopīgas alkohola lietošanas laikā bija izcēlies sadzīvisks konflikts, kura laikā sadurta sieviete.

Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, kuri par 1966. gadā dzimušas sievietes saduršanu aizturēja 1971. gadā dzimušu sievieti. Par notikušo sadzīvisko konfliktu starp abām sievietēm policistiem paziņoja kāda aculieciniece.

Aizturētā sieviete savu vainu atzīst un izdarīto nožēlo. Iepriekš aizturētā sieviete nav bijusi sodīta.

Pret sievieti sākts kriminālprocess par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+