Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. februāris, 2015
Drukāt

Sieviete mirst, uzkrītot uz degošas gāzes plīts (1)

gaze_4604

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien saņēmis izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, kurā gados vecāka sieviete bija uzkritusi degošai gāzes plītij.

Dienestā aģentūrai BNS norādīja, ka sievietes nāves iemeslu vēl skaidros, iespējams, 70 gadus vecajai kundzei radās veselības problēmas.

Negadījumu sajuta kaimiņš, kurš sievieti, kurai bija aizdegušās arī drēbes, nocēla un izsauca glābējus.

Traģiskais negadījums notika Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā.

Savukārt Mālpilī, iespējams, smēķējot gultā, pirmdien kādā vienstāvu ēkā izcēlās ugunsgrēks, kurā dzīvību zaudējis vīrietis, informēja VUGD.

Ugunsgrēks bija 10 kvadrātmetru platībā. Vīrieti bija grūti atpazīt un viņa personība noskaidrota tikai saziņā ar kaimiņiem un policiju.

Iespējamais ugunsgrēks iemesls ir smēķēšana guļot gultā.

Pirmdien VUGD devās uz 39 ugunsgrēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ,,..smēķējot gultā,..izcēlās ugunsgrēks..”
    ,,Iespējamais ugunsgrēks iemesls ir smēķēšana guļot gultā.”

    Vai nemaz nav jāievēro gramatikas normas!?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+