×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Sieviete nakšņo dzīvoklī bez durvīm: jaunais īpašnieks tās izlauzis

Ekrānšāviņš no TV3 raidījuma "Bez Tabu" video.Ekrānšāviņš no TV3 raidījuma "Bez Tabu" video.

Kāda sieviete Rīgā nakšņo dzīvoklī bez ārdurvīm, jo namīpašnieks tās izlauzis. Par īpašumu notiek cīņa jau kādu laiku, par šo gadījumu vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Sieviete dzīvokli savulaik bija ieguvusi no iepriekšējās dzīvesvietas saimnieka kā kompensāciju. Līgums, kurš parakstīts 2006. gadā, esot noslēgts uz 99 gadiem, vēstīja raidījums.

Pirms trim gadiem bankas izsolē šo dzīvokli nopirka jauns īpašnieks. Īrniecei piedāvāti 2000 eiro, bet viņa atteikusies, jo to uzskatījusi to par pārāk mazu summu.

Jaunā saimnieka pārstāvji durvis vienkārši izcēluši un aizveduši. “Izlauza, nozaga, aiznesa. Durvju man nav līdz šim brīdim. Guļu aukstumā, laukā ir -10 grādu,” teic Iveta.

Jaunā īpašnieka cilvēki sievietes mantas no vienas istabas pārlikuši otrā, un atbrīvotajā telpā iemitinājuši kādu vīrieti, – īrnieku. Jaunie īpašnieki ir SIA “Aura rezidences”, bet “Bez Tabu” neizdodas ar viņiem satikties.

Pēc speciālistu skaidrotā – ja nav tiesas sprieduma, ka īrnieka līgums ir anulēts vai prettiesisks, neviens nedrīkst cilvēku izlikt uz ielas. Īres valdē atklāj, ka šobrīd Latvijas tiesās ir vairākas lietvedības par šāda veida darbībām pret īrniekiem, uz apsūdzēto sola sēž namīpašnieki, un neizslēdz iespēju, ka šajā konfliktā iznākums varētu būt tāds pats.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+