×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
12. februāris, 2017
Drukāt

Sieviete nakšņo kāpņu telpā: ar nopelnīto dzīvoklim nepietiek (17)

jelg

Ar nopelnīto algu nepietiek, lai īrētu dzīvokli, tāpēc kāda jauna sieviete pēc šķiršanās no drauga guļ kāpņu telpā Jelgavā. “Strādāju Jelgavā, bet esmu no citas pilsētas,” viņa stāsta. Meitene izrādās atbraukusi no Jēkabpils puses – viņa pastāsta, ka tur, dziļos laukos, darba neesot vispār. Jelgavā viņa strādā lielveikalā.

Policija nogādāja sievieti patversmē. Kamēr ārā ir sals, meitene patversmē varēs palikt par velti. Siltākā laikā gultasvieta maksā 8 eiro. Sieviete pēc sociālās palīdzības līdz šim nav vērsusies.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība?

  Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Vai jūsu bizness, uzņēmums vai nozare nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot mūsu e-pastu: (larrylinekerfirm@gmail.com)

  Larry Loan piedāvājums.

 2. Ar nopelnīto algu nepietiek, lai īrētu dzīvokli, tāpēc kāda jauna sieviete pēc šķiršanās no drauga guļ kāpņu telpā Jelgavā. “Strādāju Jelgavā, bet esmu no citas pilsētas,” viņa stāsta. Meitene izrādās atbraukusi no Jēkabpils puses – viņa pastāsta, ka tur, dziļos laukos, darba neesot vispār. Jelgavā viņa strādā lielveikalā.
  00000000000000000
  Dziļos laukos nav darba… Apsveicami, ka meklēja iespēju …strādāt un pati pelnīt sev iztikai.
  Paldies jāsaka tai darba kolēģei no lielveikala, kas tagad pieņēmusi pie sevis…

 3. Latvānijas veiksmes stāsts! Atbildēt

  Gultasvieta normālai STRĀDĀJOŠAI sievietei Jelgavas PATVERSMĒ – kopā ar bomžiem un zekiem – maksā 8 eiro dienā, bet SLIMNĪCĀ maksātu 9 eiro- bet BĒGĻIEM Muceniekos BEZ MAKSAS …

 4. mana vācu draudzene mēdza pa reizei teikt “Fur Daeutschland das ist normal.”. man šoreiz jādara līdzīgi un jāsaka “Fur Lettland das ist normal.”!

 5. Bet imigrantiem gan valsts gatava maksāt par īri vairākus mēnešus uz priekšu. Tikai viņi gan neraujas īrēt dzīvokli, labāk uz visu gatavu dzīvot Muceniekos.

 6. civilokupanti no rašes priecājas, ka latviešus iznīcina…
  Gan jau jums reiz iesmērēs papēžus ar zaķa taukiem !

 7. pajumte kā greznumlieta? Atbildēt

  Palīdziet atrisināt uzdevumu: cik gados jaunietis, strādādams par minimālo algu vai nedaudz virs tās un nebarojot augļotājus, spēs tikt pie sava dzīvokļa? Laikam esmu par vecu vai dumju – man rēķini nesanāk …

 8. Ivara G. piecgades plāns Atbildēt

  Piecos gados panāksim un apsteigsim Igauniju.
  Ierosinu pieņemt pretplānu – piecgadi trijos gados!

 9. dzivoklus iziret patiesam ir dargi un lielaka dala cilveku nemaz neizire bet gan pardod tadel ir gruti sameklet sev dzivesvietu .es uzskatu ka nosodit ir diezgan stulbi .

 10. Dumja jaunkundze! Vai tiešām tā dzīvot nemāk? Lai pakonsultējas ar savu veco māti.

 11. Latvijas veiksmes stāsts…

Draugiem Facebook Twitter Google+